روتختی دو نفره طرح زیگزاگ

جدید

225,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

محتویات سرویس روتختی

روتختی دو نفره زیگزاگ از جمله سرویس های روتختی مورد پسند طرفداران سبک های مدرن می باشد. در صورت خرید اینترنتی روتختی زیگزاگ، بسته ای برای شما ارسال می شود که شامل یک لحاف پر شده از الیاف لایه ای و نرم می باشد. این لحاف بوسیله ی دستگاه دوخت صنعتی تهیه می شود و از کیفیت مطلوبی برخوردار است. کاور تشک ارسالی به شما نیز متناسب با اندازه های استاندارد تشک های دو نفره تهیه می شود. این اندازه ها شامل دو ابعاد مختلف، یکی برای تشک های با عرض 160 سانتیمتر و دیگری برای تشک های با عرض 180 سانتیمتر، می باشد. علاوه بر تکه های فوق، دو عدد روبالشی با ابعاد 50*70 سانتیمتر و دو عدد روکش کوسن با ابعاد 40*40 سانتیمتر در بسته ی ارسالی به شما قرار داده می شود.

معماری پارچه

دلیل انتخاب این نام وجود زیگزاگ های رنگی افقی و باریک با رنگ های شاد آبی، زرد، صورتی، قرمز و ... در زمینه است که برروی آنها طرح های شمسه ای بسیار زیبا قرار دارد. این طرح ها در حاشیه پایین به صورت متمرکز تر و بیشتر قرار دارند و در بقیه زمینه به صورت پراکنده تعبیه شده است. همچنین در سه اندازه بزرگ، متوسط و کوچک هستند. که موجب شده است این طرح مناسب نوجوانان و جوانان باشد.

دکوراتیو

برای طراحی دکوراسیون این اتاق می توانید متناسب با سلیقه خودتان عمل کنید ولی ترکیب رنگ های فیروزه ای و سفید توصیه می شود. می توانید کاغذ دیواری را به رنگ سبز انتخاب کنید و تعدادی گل طبیعی یا کاکتوس های کوچک می تواند جلوه گری زیبایی در اتاق خواب داشته باشد.

مخاطب خاص

این طراحی متناسب با روحیات نوجوانان و جوانان، هنرمندان، افراد پرشور و نشاط، برون گرا و زیبایی شناس است. افرادی که دنبال هیجان هستند نیز مخاطبان این نوع طراحی هستند.

نوشتن دیدگاه

روتختی دو نفره طرح زیگزاگ

نوشتن دیدگاه

30 محصول مشابه یافت شد

محصولات بازدیدشده

منو