روتختی دو نفره طرح زیبانا

روتختی دونفره

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

259,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

طلایی - روتختی دو نفره طرح زیبانا

دوخت - روتختی دو نفره طرح زیبانا

رویه - روتختی دو نفره طرح زیبانا

کوسن - روتختی دو نفره طرح زیبانا

تکه ها - روتختی دو نفره طرح زیبانا

روتختی دو نفره زیبانا

ترکیب زیبای رنگ های کرمی سیر، قهوه ای و آبی در طراحی زیبای این سرویس روتختی، این سرویس را به یکی از پر طرفدارترین طرح های روتختی مبدل ساخته است. وجود طرح های سنتی با این رنگ های غالب در زمینه ی روتختی طرح زیبانا، بر جذابیت و زیبایی این سرویس می افزاید. در صورت خرید روتختی دو نفره طرح زیبانا، شش تکه ی با کیفیت و مناسب با تخت های دو نفره برای شما ارسال می شود. همه ی این تکه ها در یک بسته بندی شیک و محکم قرار می گیرند. این تکه ها شامل یک لحاف دو رو، یک کاور تشک، دو روبالشی و دو روکش کوسن می باشند. لحاف بوسیله الیاف لایه ای و پیوسته ی نرم پر شده است و دارای وسط دوزی صنعتی می باشد. کاور تشک نیز بصورت کش دار است. روبالشی ها و روکش های کوسن نیز متناسب با اندازه های استاندارد بالش و کوسن تهیه شده اند.

معماری پارچه

در طراحی طرح زیبانا از تناژهای رنگ های کرمی، قهوه ای و آبی استفاده شده است و هارمونی رنگ زیبایی را تشکیل داده است. در حاشیه ی پایین طرح هایی به رنگ قالب آبی فیروزه ای و رنگ های دیگر سبز، زرد، قرمز و ... قرار گرفته اند. این طرح ها که شامل طرح های سنتی نیز می شوند از زیبایی خاصی برخوردارند و حس خوبی را به مخاطب القاء می کنند. در مرکز روتختی نیز زمینه به رنگ های کرمی و شکلاتی روشن همراه با طرح هایی به رنگ کرمی روشن و سبز آبی قرار دارد.

دکوراتیو

در صورت استفاده از مدل روتختی زیبانا در اتاق خواب خود می توانید طراحی دکوراسیون جذابی برای اتاق خود در نظر بگیرید. در ابتدا توصیه می شود که از کفپوش هایی به رنگ شکلاتی استفاده کنید، همچنین می توانید رنگ نخودی روشن را برای آنها انتخاب کنید. برای پرده ها از پرده کرکره افقی ریز با رنگ قهوه ای استفاده کنید. کاغذ دیواری را به رنگ آبی روشن و یا فیروزه ای برگزینید و البته بسته به سلیقه خود می توانید آن را طرح دار انتخاب کنید. همچنین می توانید از مبلمان راحتی فیروزه ای رنگی در اتاقتان برای استراحت و برای زمانی که مهمان دارید استفاده کنید.

مخاطب خاص

مدل روتختی طرح زیبانا متناسب با زیبا پسندان و همچنین جوانان خوش سلیقه طراحی شده است. ترکیب رنگ های زیبای فیروزه ای، کرمی، قهوه ای و استفاده از طرح های سنتی به جلوه گری این طرح کمک می کند و موجب جذب مخاطبان فراوانی می شود.

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگکرم , قهوه ای , فیروزه ای
ترکیب رنگسرد
طرح زمینهبته جقه دار
سبکسنتی
تناسب سنجوان , میانسال

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو