ست روتختي مدل زیبانا

220,000 تومان

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معماری پارچه

در طراحی طرح زیبانا از تناژهای رنگ های کرمی، قهوه ای و آبی استفاده شده است و هارمونی رنگ زیبایی را تشکیل داده است. در حاشیه ی پایین طرح هایی به رنگ قالب آبی فیروزه ای و رنگ های دیگر سبز، زرد، قرمز و ... قرار گرفته اند. این طرح ها که شامل طرح های سنتی نیز می شوند از زیبایی خاصی برخوردارند و حس خوبی را به مخاطب القاء می کنند. در مرکز روتختی نیز زمینه به رنگ های کرمی و شکلاتی روشن همراه با طرح هایی به رنگ کرمی روشن و سبز آبی قرار دارد.

دکوراتیو

در صورت استفاده از مدل روتختی زیبانا در اتاق خواب خود می توانید طراحی دکوراسیون جذابی برای اتاق خود در نظر بگیرید. در ابتدا توصیه می شود که از کفپوش هایی به رنگ شکلاتی استفاده کنید، همچنین می توانید رنگ نخودی روشن را برای آنها انتخاب کنید. برای پرده ها از پرده کرکره افقی ریز با رنگ قهوه ای استفاده کنید. کاغذ دیواری را به رنگ آبی روشن و یا فیروزه ای برگزینید و البته بسته به سلیقه خود می توانید آن را طرح دار انتخاب کنید. همچنین می توانید از مبلمان راحتی فیروزه ای رنگی در اتاقتان برای استراحت و برای زمانی که مهمان دارید استفاده کنید.

مخاطب خاص

مدل روتختی طرح زیبانا متناسب با زیبا پسندان و همچنین جوانان خوش سلیقه طراحی شده است. ترکیب رنگ های زیبای فیروزه ای، کرمی، قهوه ای و استفاده از طرح های سنتی به جلوه گری این طرح کمک می کند و موجب جذب مخاطبان فراوانی می شود.