سرویس لحاف و روتختی دو نفره ژانیا

220,000 تومان

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

سرویس لحاف و روتختی دونفره ژانیا

سرویس لحاف و روتختی از جمله اقلام ضروری برای اتاق خواب شما است. قطعا" در طول روز احساسات متفاوتی را تجربه کریده اید، احساس خندیدن، شادابی، عجله و شتاب در کارها، خستگی روزمرگی ها و ده ها احساس متفاوت دیگر. با فرا رسیدن ساعات شب نوبت به احساس آرامش جسم و روح شما می رسد. سرویس لحاف و روتختی دو نفره ژانیا از جمله مدلهای زیبا و آرامش بخش می باشد. این مدل زیبا را ببینید. حتما" گرما را احساس می کنید. آرامش، شور، نشاط و امنیت حس های متفاوتی هستند که مدل ژانیا در کنار انرژی به شما می بخشد. رنگ زرشکی بکار رفته در زمینه لحاف این روتختی، یک رنگ روحانیست. رنگ زرشکی القاء کننده ی احساس محبت و پشتیبانی است و به خاطر خواص آرامش بخش بالایی که دارد در کنار انرژی حاصل از رنگ قهوه ای، افسردگی و خستگی را از شما دور می کند.

زوایای گلهای ریز و درشت این روتختی که با انحنای زیبای شاخه و برگهایش خنثی شده همراه با رنگ روشن بکار رفته در آن نوعی تعادل ذهنی ایجاد می کند و البته طلایی روشن در ترکیب با زرشکی گرما را ملایمت داده حس آرامش را تقویت می کند.

حالا گل و بته های روتختی را عمیق نگاه کنید. حس پایداری و محبت القا شده توسط این نقوش زیبا در ترکیبی با رنگهای کرمی و روحانی نوازشگر احساسات شماست. زیبایی این نقوش چشم ربایی ثانویه زیادی به همراه دارد و موجب تداوم حس زیبابینیِ این سرویس لحاف و روتختی در ذهن شما می شود.

برای چیدمان اتاق خواب خود در صورت استفاده از سرویس لحاف و روتختی دو نفره ژانیا می توانید از لوازمی با رنگهای بژ، سفید و یا کرمی استفاده کنید و البته بکار بردن سرمه ای در کنار این رنگها نیز مناسب است. استفاده از پرده ای به رنگ طلایی روشن و البته با پارچه ای ساده در کنار پیچ و خم نقوش ریز و درشت این مدل زیبا، خنثی کننده ی هم هستند و به تعدیل انرژی فضای اتاق خواب شما کمک می کند.

سرویس لحاف و روتختی دو نفره ژانیا از پارچه مرغوب ساتینت تهیه شده و برای پر کردن لحاف آن از الیاف نرم و ضدحساسیت با کیفیت استفاده شده است. پارچه ساتینت نوعی پارچه کتان متشکل از نخ و پنبه است که علی رقم نرمی و لطافت زیاد، دارای براقیت جزئی نیز هست. نرم بودن پارچه این سرویس موجب حس لطافت در تماس با آن می شود و براقیت و روشنایی رنگ های خوش رخ در زمینه روتختی باعث جذابیت و زیبایی این طرح روتختی می شود. اندازه روبالشی های این سرویس روتختی مطابق اندازه استاندارد آن یعنی 50 * 70 سانتیمتر و اندازه روکوسنی های این سرویس 40 * 40 سانتیمتر است. با چینش سلیقه ای و مبتکارانه تکه های این سرویس روی تختخواب خود می توانید زیبایی را به اتاق خواب خود هدیه دهید.

سلام.
تشکر از ارسال سریعتون.
روتختی بدستم رسید.

سلام.
خسته نباشید ویترینی شوی عزیز.
ممنون از شما.روتختی سفارشیم رسید.خیلی شکیل تر و زیباتر از تصویرشه.
بازم ممنون