ست کاور لحاف ترک یک نفره 3 تکه طرح VIVA V2 برند Majoli

265,000 تومان

تمام شد


لــوازم جــانبی پیشنهادی

سرویس روتختی یک نفره ویوا (VIVA) که متشکل از 3 تکه می باشد سرشار از انرژی، آرامش و رنگ های دلنشین می باشد. طرح چهارخانه آن با نوارهایی از رنگ های سبز، آبی و طوسی در زمینه سفید خالق نشاط درون یک فرد جوان می باشد. قطعا جوانان از طرفداران پرو پا قرص این مدل روتختی زیبا می باشند. رنگ سبز که در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین رنگ ها برای دکوراسیون می باشد مظهر طبیعت است. سبز موجب افزایش قدرت دید در محیط می شود و در اتاق خواب های کوچک موجب بزرگتر دیده شدن اتاق می گردد. علاوه بر این ترکیب رنگ سبز و آبی موجب القاء حس آرامش در فرد می شود.

اصولا انتخاب این روتختی جدید در بین انواع روتختی های زیبا به افرادی که علاقه دارند با دیگران روابطی بر پایه اصول و قواعد داشته باشند توصیه می گردد. اشخاصی که برای شخصیت خود احترام خاصی قاءل هستند و از جایگاه ویژه ای در نزد دیگران برخوردارند.

رنگ آبی بکار رفته در سرویس روتختی ویوا نیز نشانه نظم، پشتکار و علاقه به تنهایی است. آبی که یکی از پرطرفدارترین رنگ هاست سبب می شود بدن مواد شیمیایی آرامش بخش تولید کند و این خاصیت در زمان تنهایی که نمونه آن وقت خواب و استراحت است بسیار مفید و قابل توجه است. سرویس روتختی ویوا (VIVA) برای اتاق خواب هایی که نور آفتاب به آنها می تابد بسیار توصیه می شود چرا که رنگ آبی موجود در آن حس سرما را به فرد القاء می کند و موجب تعدیل دمایی در بدن او می شود. زمینه سفید سرویس روتختی یک نفره ویوا نیز مظهر پاکی است و یک رنگ تابستانی محسوب می شود و با همه چیز تناسب دارد.

سرویس روتختی ویوا یک نفره می باشد از اینرو دارای سه تکه است که عبارتند از: کاور لحاف، ملحفه برای تشک و یک عدد روبالشی که ابعاد آن مناسب برای یک خواب راحت و آرام بخش است. مدل روتختی ویوا را هم میتوان یک روتختی پسرانه و هم یک روتختی دخترانه تصور کرد زیرا به علت ترکیب رنگی که دارد مناسب هر دو گروه می باشد. ملحفه و روتختی در این مدل از جنس کتان رنفورس تهیه شده اند همچنین روبالشی نیز از همین پارچه تولید شده است و یکی از بهترین سرویس های روتختی یک نفره برند Majoli که از برندهای مطرح تولید روتختی در ترکیه می باشد است. پس از خرید اینترنتی سرویس روتختی ویوا می توانید به راحتی آن را با پرده اتاق خواب خود ست کرده و از داشتن اتاق خوابی آرامش بخش لذت ببرید.

با سلام
بله این طرح با انتخاب شما برای گروه سنی نوجوان نیز استفاده می شود. رنگ شاداب و روشن این طرح جالب توجه این سنین قرار می گیرد.

این طرح برای نوجوان هم قابل استفاده است؟

سلام و وقت بخیر
قطعا شما از خرید خود پشیمان نخواهید شد. تجربه نشان داده است که با یک بار تجربه خرید از ویترینی شو به مشتری دائمی این فروشگاه تبدیل می شوید.

سلام. من میخام این طرح رو بخرم. تجربه خرید از سایت شما رو ندارم. امیدوارم آخرین بار نباشه.