روتختی دو نفره طرح ویولت

219,000 تومان


* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

روتختی طرح ویولت

روتختی دو نفره طرح ویولت به دلیل خاص بودن رنگ آن مورد توجه افرادی با سلایق سنگین و متفاوت قرار می گیرد. وجود طرح های سنتی با رنگ های آجری، سفید و مشکی بر یک زمینه ی فیلی سیر باعث جذابیت بالای این طرح می شود. در صورتی که روتختی دو نفره ویولت مورد سفارش شما باشد، بسته ای برایتان ارسال می شود که محتوی یک لحاف دورو (پر شده از الیاف و وسط دوزی شده با دوخت صنعتی)، یک کاور تشک (بصورت دور کشدوزی شده)، دو روبالشتی و دو روکش کوسن می باشد. کلیه تکه ها در ابعاد استاندارد تخت های دو نفره تهیه شده است.

معماری پارچه

در طرح ویولت، بته جقه های بزرگ سفید و قرمز رنگ به صورت پراکنده بر زمینه ی فیلی سیر قرار گرفته اند. با توجه به وجود رنگ سفید و مشکی که دو رنگ خنثی محسوب می شوند، رنگ قرمز به خوبی در این طرح خودنمایی می کند. در داخل بته جقه ها نیز گل ها و طرح هایی به شکل ترنج وجود دارد.

دکوراتیو

برای طراحی دکوراسیون این اتاق خواب می توانید از کفپوش و سرویس تخت خواب و پاتختی به رنگ سفید استفاده کنید. همچنین کاغذ دیواری نسکافه ای رنگ می تواند زیبایی و جلوه گری خوبی داشته باشد. برای آباژور و کاناپه نیز می توانید رنگ قرمز یا زرشکی را برگزینید.

مخاطب خاص

مخاطبین این طرح به دلیل سنگینی و سنتی بودن طرح های آن اغلب میانسالان و سنتی گرایان می باشد.

واسه تولد خواهدر بزرگترم نمیدونم چی بخرم. به نظرتون این مدل خوبه؟ معمولا از اینجور طرح و رنگ ها خوشش میاد