ست روتختي اسپرت مدل تسی

220,000 تومان

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معماری پارچه

در طرح زیبای تسی در زمینه ی کار از رنگ ارغوانی استفاده شده است. در حاشیه ی یک سوم روتختی طرح های زیبای اسلیمی و سنتی با تنوع رنگی بسیار زیاد و زیبا قرار گرفته اند که برخی از این رنگ ها عبارت از سبز، طوسی، صورتی، سفید، سورمه ای و ... می باشند. در اطراف این طرح های زیبا و نزدیک به حاشیه، طرح هایی مشابه همان طرح های اسلیمی و به رنگ ارغوانی روشن (مایل به صورتی) طراحی شده است.

دکوراتیو

در صورت استفاده از روتختی طرح تسی در اتاق خواب، می توانید از رنگ سفید و سبز کمک بگیرید. بنا بر اظهارات روانشناسان، ترکیب رنگ های سبز و بنفش و سفید بهترین ترکیب رنگی برای اتاق خواب محسوب می شود، چرا که باعث ایجاد یک فضای آرام و معنوی می شود. بنابراین در ابتدا کفپوش هایتان را به رنگ سفید انتخاب کنید و برای کاغذ دیواری ها رنگ سبز را سفارش دهید. سرویس تخت خوابتان را نیز به رنگ سفید تنها یا سفید مشکی انتخاب کنید. همچنین می توانید با کاناپه ای سبز رنگ طراحی دکوراسیون اتاق خواب خود را کامل کنید.

مخاطب خاص

روتختی طرح تسی با انتخاب رنگ های مناسب و زیبا مناسب همه ی سنین طراحی شده است. رنگ های جذاب آن عموم جوانان را به خود جذب می کند و به دلیل وجود طرح های سنتی و زیبا، میانسالان و سنتی گرایان و زیبا پسندان مجذوب این طرح می شوند.