روتختی دو نفره طرح تلما

روتختی دونفره

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

269,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

معرفی اجمالی روتختی تلما

سرویس روتختی تلما، یکی دیگر از سرویس های جای گرفته در دسته ی روتختی های سنتی می باشد. رنگ زمینه ی این طرح بنفش می باشد. قرار گرفتن نقوش سنتی بر روی این زمینه ی بنفش بر شکوه و جلوه ی این سرویس می افزاید.

روتختی تلما دارای شش تکه می باشد. این تکه ها شامل یک لحاف دورو، یک کاور تشک، دو روبالشی و دو روکش کوسن می باشد. لحاف بوسیله ی الیاف لایه ای و پیوسته پر شده است و میانه های آن بوسیله ی دوخت صنعتی وسط دوزی شده است. وسط دوزی لحاف باعث جلوگیری از لغزش الیاف درون لحاف می شود و موجبات ثبات شکل ظاهری لحاف را فراهم می آورد. بنابراین بدون کوچکترین نگرانی از تغییرشکل ظاهری لحاف، می توانید کلیه ی تکه های سرویس روتختی از جمله خود لحاف را شستشو دهید. ملحفه ی تشک نیز بصورت کشدار تهیه شده است. روبالشی ها و روکوسنی ها نیز در ابعاد استاندارد تهیه می شوند و زینت بخش سرویس خوابتان خواهند بود.

معماری پارچه

طرح تلما که یکی از طرح های سلطنتی محسوب می شود از جذابیت چشم گیری برخوردار است. نقوش سنتی زیبا با ترکیب رنگ های سفید، طلایی، سبز و ... به صورت متراکم در یک نوار پهن افقی در یک سوم پایین روتختی هم نشینی زیبایی با رنگ زمینه ی بنفش پیدا کرده اند. همچنین طرح هایی به رنگ بنفش با تناژهای رنگی مختلف نیز در زمینه وجود دارند که موجب زیبایی بیشتر طرح می شوند.

دکوراتیو

در صورت استفاده از روتختی طرح تلما در اتاق خواب، می توانید با صرف دقت لازم، دکوراسیون این اتاق را بسیار زیبا طراحی کنید. در طراحی پیشنهادی ما، برای دیوارها از کاغذ دیواری طلایی مات استفاده کنید، همچنین می توانید از یک کاغذ دیواری ساده یا دارای طرح های ریز در زمینه ی آن انتخاب کنید. برای کفپوش ها نیز از سرامیک سفید یا کفپوش نخودی رنگ استفاده کنید. سرویس تخت خواب را می توانید به رنگ سفید یا قهوه ای سوخته انتخاب کنید. همچنین کاناپه ای به رنگ بنفش را برای گوشه ای از اتاق خواب خود در نظر بگیرید.

مخاطب خاص

طرح زیبای تلما متناسب با افراد سخت پسند و سنتی گرا و همچنین تجمل گرایان و دوستداران دنیای مد طراحی شده است. همچنین اشراف زاده ها و میانسالان از مخاطبین ویژه ی این طرح هستند.

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگبنفش
طرح زمینهبته جقه دار
سبکسنتی
تناسب سنمیانسال

نوشتن دیدگاه

روتختی دو نفره طرح تلما

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

نوشتن دیدگاه

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو