ست لحاف و روتختی مدل تلما

220,000 تومان

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معماری پارچه

طرح تلما که یکی از طرح های سلطنتی محسوب می شود از جذابیت چشم گیری برخوردار است. نقوش سنتی زیبا با ترکیب رنگ های سفید، طلایی، سبز و ... به صورت متراکم در یک نوار پهن افقی در یک سوم پایین روتختی هم نشینی زیبایی با رنگ زمینه ی بنفش پیدا کرده اند. همچنین طرح هایی به رنگ بنفش با تناژهای رنگی مختلف نیز در زمینه وجود دارند که موجب زیبایی بیشتر طرح می شوند.

دکوراتیو

در صورت استفاده از روتختی طرح تلما در اتاق خواب، می توانید با صرف دقت لازم، دکوراسیون این اتاق را بسیار زیبا طراحی کنید. در طراحی پیشنهادی ما، برای دیوارها از کاغذ دیواری طلایی مات استفاده کنید، همچنین می توانید از یک کاغذ دیواری ساده یا دارای طرح های ریز در زمینه ی آن انتخاب کنید. برای کفپوش ها نیز از سرامیک سفید یا کفپوش نخودی رنگ استفاده کنید. سرویس تخت خواب را می توانید به رنگ سفید یا قهوه ای سوخته انتخاب کنید. همچنین کاناپه ای به رنگ بنفش را برای گوشه ای از اتاق خواب خود در نظر بگیرید.

مخاطب خاص

طرح زیبای تلما متناسب با افراد سخت پسند و سنتی گرا و همچنین تجمل گرایان و دوستداران دنیای مد طراحی شده است. همچنین اشراف زاده ها و میانسالان از مخاطبین ویژه ی این طرح هستند.