روتختی دو نفره طرح ترکیبی

روتختی دونفره

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

259,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

برچسب ها میانسال, سنتی, خنثی

 
بررسی تخصصی

کیفیت روتختی ترکیبی

روتختی دو نفره طرح ترکیبی از پارچه ای از جنس کتان نرم تهیه شده است. این کتان نرم تحت عنوان ساتینت شناخته می شود و از منسوجات درجه ی یک تولید شده در کشور چین می باشد. کیفیت فوق العاده زیاد این پارچه، مورد توجه تامین کنندگان کالای ویترینی شو شده است. تراکم بالای تار و پود پارچه باعث استحکام آن شده و استفاده از درصد بالای نخ و پنبه ی طبیعی در آن موجبات نرمی و لطافت این سرویس روتختی را فراهم می آورد.

معماری پارچه

در طرح ترکیبی برای روبالشی از توپ های بزرگ عنابی، یاسی روشن و قهوه ای تیره برروی زمینه کرمی روشن با توپک های کوچک استفاده شده است. همچنین از طرح های مختلف دیگری مثل طرح شکلاتی اسلیمی در یک نوار پهن در حاشیه پایین روتختی که برروی زمینه نخودی کار شده نیز استفاده شده است. طرح دیگر توپ های بسیار ریز مشکی بر زمینه سفید که در یک نوار نسبتا باریک کار شده است می باشد. در بالای آن طرح پرلیتی به رنگ نخودی برروی زمینه سفید و در یک نوار عریض به کار رفته است. و در مجاورت آن یک نوار باریک با توپ های ریز سفید برروی زمینه نخودی کار شده است. طرح بعدی که نسبتا در وسط روتختی کار شده و پهن ترین نوار است و برروی آن طرح های اسلیمی به رنگ قهوه ای تیره به کار رفته است. سپس نوار باریکی از توپک های سفید و پس از آن مشکی و دوباره سفید به کار رفته است و در پایان هم طرح پرلیتی به رنگ نخودی بر زمینه نخودی تیره در نوار پهن در بالاترین نقطه روتختی استفاده شده است. این طرح به دلیل تنوع فراوان در طرح و رنگ، مناسب همه سنین و همه سلایق طراحی شده است و زیبایی چشم گیری دارد.

دکوراتیو

این روتختی به خاطر ترکیبات زیاد و شلوغی در طرح ها متناسب با فضای خلوت طراحی شده است. می توانید از سرامیک سفید و سرویس تخت خواب سفید و مشکی استفاده کنید. همچنین استفاده از چند گلدان گل های طبیعی نیز در اتاق خواب باعث طراوت و زیبایی اتاق خواب می شود. کاغذ دیواری نخودی رنگ نیز متناسب با این فضا است.

مخاطب خاص

این روتختی برای افرادی با روحیات هنری، خلاق، ساده نگر و علاقمند به طبیعت دارای جذابیت است و می تواند مورد پسند این افراد واقع شود. همچنین افراد در رده سنی نوجوان، جوان و میانسال مخاطبین پرطرفدار این طرح هستند.

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
ترکیب رنگخنثی
سبکسنتی
تناسب سنمیانسال

نوشتن دیدگاه

روتختی دو نفره طرح ترکیبی

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

نوشتن دیدگاه

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو