روتختی دو نفره طرح طناز

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

219,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

معرفی اجمالی روتختی طناز

روتختی دو نفره طرح طناز با ترکیب تناژهای مختلف از رنگ های آبی و قهوه ای مورد پسند طیف وسیعی از مخاطبین ویترینی شو می باشد. وجود طرح های سنتی با همین رنگ ها در زمینه ی روتختی، باعث جذابیت این طرح شده است. در صورت خرید اینترنتی روتختی طناز، این سرویس روتختی در یک بسته بندی شیک و مستحکم برای شما ارسال می شود. سرویس ارسالی به شما دارای شش تکه می باشد. یک لحاف دورو، یک کاور تشک، دو روبالشی و دو روکش کوسن، محتویات موجود در این بسته می باشند. همه ی تکه ها در ابعاد استاندارد تخت های دو نفره تهیه شده است. لحاف موجود در این طرح بصورت دو رو و دارای دوخت های میانی به شکل لوزی می باشد. این دوخت های میانی که بوسیله ی دستگاه های دوخت صنعتی ایجاد شده اند، باعث سفت و بند شدن الیاف لحاف به پارچه ی آن می شوند. ملحفه نیز بصورت کشدار می باشد. روبالشی ها و روکوسنی نیز دارای دهانه ای پاکتی شکل برای ورود بالش و کوسن به آن می باشند.

معماری پارچه

در طرح طناز حاشیه های بالا و پایین زمینه های کار با آبی آسمانی و طرح های کوچک اسلیمی به رنگ آبی روشن در زمینه قرار دارد. در وسط روتختی نیز در زمینه رنگ آبی تیره قرار دارد. طرح های بته جقه ی بزرگ به همراه طرح های اسلیمی به رنگ طلایی در سطح روتختی وجود دارد که البته در پایین روتختی اندازه ها بزرگتر و در وسط کوچکتر قرار دارند. روکش تشک و لایه زیرین لحاف راه راه های قهوه ای، شکلاتی، طلایی، نسکافه ای و تعداد کمی آبی و زرد قرار دارد.

دکوراتیو

در طراحی دکوراسیون این اتاق رنگ قهوه ای می تواند تاثیر به سزایی داشته باشد. کفپوش های قهوه ای همراه با سرویس تخت خواب قهوه ای هماهنگی خوبی نیز دارد.آباژور و قالیچه را به رنگ آبی انتخاب کنید. می توانید اتاق را با گلدانی لاجوردی رنگ همراه با تعدادی گل طبیعی گل آرایی کنید. برای پنجره هم می توانید پرده کرکره ای باریک افقی شکلاتی رنگ در نظر بگیرید.

مخاطب خاص

از نظر علم روانشناسی و علم زیبایی شناسی افرادی که به محیط های مدرن علاقه دارند می توانند این طرح را انتخاب کند. البته به دلیل وجود طرح های اسلیمی افراد سنتی گرا هم از مخابان این رح هستند. همچنین این طرح می تواند مورد توجه افراد تجمل گرا و آرامش طلب نیز قرار بگیرد.

نوشتن دیدگاه

روتختی دو نفره طرح طناز

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

نوشتن دیدگاه

لوازم جانبی

8 محصول مشابه یافت شد

محصولات بازدیدشده

محصولات بازدیدشده

منو