مدل روتختی دونفره کره ای سوشی

229,000 تومان


* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتین پنبه.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثابت ماندن رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

یک مدل روتختی شیک و زیبا می تواند یک خواب رویایی را به ارمغان بیاورد. چه کسی است که از خوابی شیرین و رویایی فراری باشد؟! مدل روتختی سوشی با طرح زیبای برگ های رقصنده در زمینه ای ساده حس یک خواب رویایی را به مخاطب القاء می کند. برگ های رقصنده در زمینه ی روشن و چشم نواز لحاف روتختی به صورت نامنظم خودنمائی می کنند. رنگ این برگ های رقصنده فیروزه ای سیر است. وجود این رنگ در زمینه ی لحاف روتختی، احساس جوانی را در مخاطب خود القاء می کند و لذت آرامش نهفته در رقص ملایم این برگ ها، احساس خواب آرامش بخشی را به ارمغان می آورد. زوج های جوان و نوعروسان، مخاطب خاص این مدل روتختی هستند. ترکیب رنگ فیروزه ای و روشن در زمینه ی این روتختی، خصیصه ی رشد و بلوغ در کنار خصوصیت برقراری ارتباط را پوشش می دهد. پس با تجربه ی یک خواب زیبا در فضای این مدل روتختی، آشفتگی و اضطراب اتفاقات روزمره کنار می رود و جای آن را آرامش و آسودگی خیال پر می کند.

برای انتخاب سرویس چوبی خواب متناسب با مدل روتختی سوشی، می توانید رنگ سفید را انتخاب کنید. قرار گرفتن این مدل روتختی در اتاق خوابی با کفپوش های نسکافه ای، بر زیبایی این روتختی می افزاید.

این مدل روتختی در دو گروه دونفره و یک نفره عرضه می شود. لحاف روتختی دونفره دارای ابعاد 240 × 220 سانتی‌متر و لحاف روتختی یک نفره در ابعاد210 × 150 سانتی متر می باشد.این سرویس روتختی برای تخت های دونفره با عرض های 160 و 180 سانتی متر و تخت های یک نفره با عرض های 90 و 120 سانتی متر تهیه می شود. پارچه ی این مدل روتختی زیبا ساتین پنبه است که دارای درصد بالایی پنبه است. تولید روتختی از پارچه ای با چنین تار و پود محکمی، قابلیت شستشوی بالایی برای سرویس روتختی ایجاد می کند. ثبات رنگ و پایداری شکل ظاهری این سرویس روتختی، آن را به یکی از پر مخاطب ترین مدلهای روتختی تبدیل کرده است. شما نیز می توانید با انتخاب این مدل روتختی از فرصت خواب رویایی و آرامش بخش در فضای این سرویس روتختی به مدت سالیان سال بهره مند شوید.

سلام، این طرح برای جهیزیه مناسبه؟ یعنی برای جهیزیه هم خرید میشه؟