روتختی باب اسفنجی SpongBob 1

169,000 تومان


* 4 تکه مشتمل بر:

  - لحاف پر شده و وسط دوزی شده (5 ± 230*160)

  - ملحفه کشدار (عرض تشک 90 یا 120)

  - روبالشی (50*70)

  - روکوسنی (40*40)

* پارچه کتان نخ و پنبه، نرم و با کیفیت

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ

لــوازم جــانبی پیشنهادی

روتختی طرح باب اسفنجی:

انواع روتختی کودکانه باب اسفنجی

روتختی با طرح باب اسفنجی یکی از سرویس خواب های مورد علاقه ی کودکان است. در طرح این سرویس روتختی، باب اسفنجی با پوشش همیشگی زرد رنگ خود ظاهر شده است. رنگ زمینه روتختی به رنگ سبز دریایی است و چندین عروس دریایی در این زمینه طراحی شده اند...

در داستان کارتونی باب اسفنجی، شکار عروس دریایی و بازی با حباب ها به عنوان علایق شخصیت باب اسفنجی معرفی می شود و این موضوع در طراحی این روتختی به چشم می آید.

روتختی باب اسفنجی شامل چه تکه هایی است؟

Sponge Bob bedding set

در صورت انتخاب سرویس 4 تکه از روتختی باب اسفنجی، بسته ای برای شما ارسال می شود که محتویات آن شامل یک لحاف پر شده از الیاف لایه ای و پیوسته، یک ملحفه ی کشدار برای تشک، یک روبالشی و یک روکش کوسن می باشد. همه ی این تکه ها در ابعاد استاندارد تخت های نوجوان (یک نفره) تهیه شده اند.

ابعاد تکه های این سرویس چقدر است؟

پاتریک و اختاپوس در روتختی باب اسفنجی

تخت های یک نفره در دو اندازه ی متفاوت ساخته می شوند. در حالت معمولی، عرض تشک شما 90 سانتیمتر است و در حالت بزرگتر، عرض تشک شما معادل 120 سانتیمتر خواهد بود. شما با اندازه گیری عرض تشک خود و ثبت آن در اولین مرحله از خریدتان تعیین می کنید که ابعاد سرویس روتختی شما در چه اندازه باشد.

اگر گزینه ی عرض 90 را انتخاب کنید، لحاف شما دارای ابعاد 230*160 سانتیمتر خواهد بود. اما اگر عرض تشک شما 120 سانتیمتر باشد لحافی با ابعاد 240*170 سانتیمتر برایتان ارسال می شود.

روبالشی و روکوسنی نیز در اندازه های استاندارد تهیه شده اند. روبالشی دارای ابعاد 50*70 سانتیمتر و روکوسنی نیز دارای ابعاد 40*40 سانتیمتر است.

سرویس خواب طرح باب اسفنجی سبز

امکان شستشوی لحاف با ایجاد وسط دوزی :

شستشوی لحاف کودک

با ایجاد وسط دوزی صنعتی بر روی لحاف، الیاف لایه ای و پیوسته ی لحاف به پارچه ی لحاف دوخته می شوند و در جای خود سفت و بند می شوند. بدین ترتیب شما می توانید با خیال راحت و عدم نگرانی از جابجایی الیاف داخل لحاف، لحاف خود را شستشو دهید.

کیفیت دوخت لحاف:

کیفیت یک سرویس خواب نقش بسزایی در کیفیت خواب فرزند دلبند شما دارد. نرمی و لطافت پارچه از ابتدائی ترین و البته مهمترین ملزومات سرویس خواب کودکان می باشد. علاوه بر کیفیت پارچه، کیفیت دوخت و نظم و استحکام آن نقش مهمی در زیبایی سرویس خوابتان دارد. انجام دوخت لحاف با استفاده از دستگاه های دوخت صنعتی منجر به ارائه ی لحافی با کیفیت و زیبا می شود. با مشاهده ی دقیق دوخت لحاف، شاهد هیچ گونه لغزش عرضی و جانبی پارچه در مسیر دوخت نخواهید بود و فرزند دلبند شما می تواند لذت یک خواب شیرین را با سرویس خوابی راحت و زیبا تجربه کند.

انواع روتختی کودکانه باب اسفنجی :

روتختی باب اسفنجی در طرح ها و رنگ های متنوع تهیه می شود. این روتختی تنها یک محصول از این شخصیت کارتونی می باشد. برای مشاهده ی همه ی طرح های باب اسفنجی و سایر طرح های روتختی کودکانه می توانید اینجا کلیک کنید.