روتختی دو نفره طرح سنتی

219,000 تومان

تمام شد


* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

محتویات سرویس روتختی دو نفره

سرویس روتختی دو نفره طرح سنتی در حالت مرسوم دارای شش تکه است. این تکه ها شامل یک لحاف دو رو، یک ملحفه کشدار تشک، دو عدد روکش بالش و دو عدد روکوسنی می باشند. لحاف بوسیله الیاف مرغوب و پیوسته ی لایه ای پر شده است. همچنین در میانه های لحاف آثار ایجاد دوخت صنعتی بصورت اشکالی به شکل لوزی و بعضا" منحنی وجود دارد. وجود این دوخت های میانی باعث ثابت ماندن شکل ظاهری لحاف و عدم تغییر فرم آن پس از شستشو می شود. کاور تشک نیز بصورت کشدار تهیه شده است و بوسیله ی آن به راحتی می توانید تشک خود را پوشش دهید. روبالشی و روکوسنی ها نیز دارای دهانه ای پاکتی شکل هستند.

روتختی دو نفره طرح سنتی

معماری پارچه

در این طرح از اکثریت نقوش سنتی همچون طرح های اسلیمی، ترنج، بته جقه، شمسه و ... استفاده شده است. در طرح ها از تنالیته رنگ های مختلف نارنجی و گلبهی و همچنین رنگ های قرمز و مشکی و صورتی بر زمینه شیری استفاده شده است. استفاده از رنگ های کرم باعث سنتی تر جلوه داده شدن روتختی و فضا می شود. همچنین استفاده از رنگ مشکی که رنگی خنثی است در بعضی نقاط باعث عمق گرایی شده است.

لحاف سنتی

دکوراتیو

برای ست کردن این طرح با وسایل اتاق می توانید وسایل را ساده انتخاب کنید. برای مثال استفاده از کاغذ دیواری و پرده های گلبهی و کرمی مایل به زرد می تواند ترکیب بندی زیبایی ایجاد کند. کفپوش ها را قهوه ای یا نخودی انتخاب کنید. برای شب خواب می توانید از رنگ و نور آبی استفاده کنید هم برای آرامش بخش بودن و هم ترکیب رنگ جالبی که به دلیل مکمل بودن آبی با نارنجی ایجاد می کند.

بالش و کوسن طرح سنتی

کیفیت دوخت لحاف سنتی

وسط دوزی لحاف روتختی دو نفره

مخاطب خاص

این طرح برای افراد سنتی گرا، تجمل گرا، افراد با ویژگی اخلاقی سرد و درون گرا شدیدا توصیه می شود. زیرا به دلیل وجود رنگ های گرم و طرح های شلوغ و زیبا می تواند تاثیرات مثبت بر ذهن این افراد بگذارد. همچنین این طرح متناسب با روحیات هنرمندان طراحی شده است.

لحاف دو رو

عکس روتختی طرح سنتی

پشت لحاف دورو

روی دوم لحاف طرح سنتی

تکه های سرویس روتختی دو نفره

خیلی زیباست...