روتختی دو نفره طرح شارلوت

239,000 تومان

تمام شد


* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معرفی روتختی شارلوت

اگر در جستجوی یک روتختی طوسی هستید که علاوه بر سنگین نشان دادن فضای اتاقتان، انعطاف و طراوت بیشتری را در فضای اتاقتان احیا کند، روتختی طرح شارلوت را به شما پیشنهاد می دهیم. این سرویس روتختی با رنگ آمیزی زیبا و چشم ربا مورد توجه طیف بزرگی از مخاطبین ویترینی شو قرار گرفته است. بسته ی سرویس روتختی شارلوت محتوی شش تکه می باشد. این تکه ها شامل یک لحاف دو رو، یک ملحفه ی تشک، دو عدد روبالشی و دو عدد روکوسنی می باشند. لحاف بوسیله ی دستگاه دوخت صنعتی تهیه می شود و میانه های آن دارای وسط دوزی است. ملحفه نیز بصورت کشدار است. دهانه ی ورود بالش و کوسن به درون روبالشی ها و روکوسنی ها نیز به صورت پاکتی تعبیه شده است و شما می توانید به راحتی بالش و کوسن خود را با این تکه ها پوشش دهید.

معماری پارچه

طرح شارلوت ترکیبی از راه های افقی باریک و راه های پهن به رنگ های خاکستری، طوسی، قرمز، مشکی و سفید است که بر روی آن طرح های شمسه و ترنج و همچنین گل های اسلیمی قرار گرفته است. ترکیب رنگ های طوسی، خاکستری، مشکی و سفید فضایی مدرن را ایجاد می کند که با رنگ قرمز کامل و دارای شادی و نشاط می شود.

دکوراتیو

در طراحی دکوراسیون طرح شارلوت که طرحی مدرن محسوب می شود می توان از کفپوش لینولئوم یا سرامیک سفید رنگ استفاده کرد و پرده های اتاق خواب را نیز به رنگ سفید انتخاب کرد. سرویس تخت خواب و پاتختی را نیز می توانید به رنگ مشکی یا سفید انتخاب کنید. همچنین کاناپه ای به رنگ قرمز در اتاق خوابتان می تواند جلوه گر فضای مدرن اتاق شما باشد.

مخاطب خاص

طرح شارلوت که از طرح های مدرن محسوب می شود، مورد پسند اغلب جوانان و نوجوانان قرار می گیرد. همچنین به دلیل استفاده از رنگ های طوسی، خاکستری، مشکی و سفید، ورزشکاران نیز از دوستداران این طرح هستند.