روتختی دو نفره طرح شارلوت

روتختی دونفره

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

259,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

معرفی روتختی شارلوت

اگر در جستجوی یک روتختی طوسی هستید که علاوه بر سنگین نشان دادن فضای اتاقتان، انعطاف و طراوت بیشتری را در فضای اتاقتان احیا کند، روتختی طرح شارلوت را به شما پیشنهاد می دهیم. این سرویس روتختی با رنگ آمیزی زیبا و چشم ربا مورد توجه طیف بزرگی از مخاطبین ویترینی شو قرار گرفته است. بسته ی سرویس روتختی شارلوت محتوی شش تکه می باشد. این تکه ها شامل یک لحاف دو رو، یک ملحفه ی تشک، دو عدد روبالشی و دو عدد روکوسنی می باشند. لحاف بوسیله ی دستگاه دوخت صنعتی تهیه می شود و میانه های آن دارای وسط دوزی است. ملحفه نیز بصورت کشدار است. دهانه ی ورود بالش و کوسن به درون روبالشی ها و روکوسنی ها نیز به صورت پاکتی تعبیه شده است و شما می توانید به راحتی بالش و کوسن خود را با این تکه ها پوشش دهید.

معماری پارچه

طرح شارلوت ترکیبی از راه های افقی باریک و راه های پهن به رنگ های خاکستری، طوسی، قرمز، مشکی و سفید است که بر روی آن طرح های شمسه و ترنج و همچنین گل های اسلیمی قرار گرفته است. ترکیب رنگ های طوسی، خاکستری، مشکی و سفید فضایی مدرن را ایجاد می کند که با رنگ قرمز کامل و دارای شادی و نشاط می شود.

دکوراتیو

در طراحی دکوراسیون طرح شارلوت که طرحی مدرن محسوب می شود می توان از کفپوش لینولئوم یا سرامیک سفید رنگ استفاده کرد و پرده های اتاق خواب را نیز به رنگ سفید انتخاب کرد. سرویس تخت خواب و پاتختی را نیز می توانید به رنگ مشکی یا سفید انتخاب کنید. همچنین کاناپه ای به رنگ قرمز در اتاق خوابتان می تواند جلوه گر فضای مدرن اتاق شما باشد.

مخاطب خاص

طرح شارلوت که از طرح های مدرن محسوب می شود، مورد پسند اغلب جوانان و نوجوانان قرار می گیرد. همچنین به دلیل استفاده از رنگ های طوسی، خاکستری، مشکی و سفید، ورزشکاران نیز از دوستداران این طرح هستند.

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگطوسی
ترکیب رنگخنثی
طرح زمینهبته جقه دار
سبککلاسیک
تناسب سنجوان , میانسال

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو