ست لحاف و روتختی مدل شمسه

225,000 تومان

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معماری پارچه

طرح های شمسه ای که بر زمینه قهوه ای سوخته ایجاد شده و ترکیب بندی زیبایی ایجاد کرده است. همچنین گل های بته جقه که بر زمینه های نسکافه ای و کرمی ایجاد شده جذابیت خاصی دارد. ترکیب این طرح و رنگ مناسب میانسالان است. همچنین خطوط افقی در حاشیه روتختی عرض تخت را بزرگتر جلوه می دهد.

دکوراتیو

اگر می خواهید این طرح از روتختی را در اتاق های کوچک استفاده کنید توصیه می شود از پرده های رنگ روشن همچون کرمی استفاده کنید زیرا به بزرگتر شدن و همچنین زیبایی اتاق کمک می کند. اما در اتاق های بزرگ می توانید از رنگ های نسکافه ای استفاده کنید.. کاغذ دیواری و قالیچه را می توان از رنگ های آبی استفاده کرد که هارمونی رنگ بسیار زیبایی ایجاد می کند. برای کاغذ دیواری رنگ های کرمی مایل به زرد و نسکافه ای هم پیشنهاد می شود.

مخاطب خاص

اگر شما فردی نا آرام هستید و به دنبال آرامشید این روتختی با این ترکیب رنگ ها شدیدا پیشنهاد می شود زیرا قهوه ای رنگی خنثی است و به افراد حس آسایش و امنیت می دهد. و همچنین به محیط اتاق خواب حس گرما و محبت و آسایش را منتقل می کند. اگر در محیط اتاق خواب خود برای کاغذ دیواری از رنگ های آبی استفاده کنید یا قالیچه و شب خواب را به رنگ آبی انتخاب کنید می توانید فضایی سرشار از آرامش را برای خود ایجاد کنید. علم روانشناسی ثابت کرده است افرادی که دیوار اتاق خواب خود را آبی انتخاب می کنند بهترین خواب را در شبانه روز دارند.

توضیحاتتون فوق العاده اس. جالبه که دکوراسیون پیشنهادی به دکوراسیون داخل تصویر هم نزدیکه