ست روتختي اسپرت مدل لیبرا

220,000 تومان

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معماری پارچه

در طرح لیبرا غالب رنگی، بنفش همراه با تناژهای مختلف رنگی است. در قسمت یک سوم پایین روتختی گل های محمدی بزرگ گلبهی رنگ همراه با برگ های سبز و شکوفه های کوچک بر زمینه ای به رنگ بنفش بادمجانی قرار گرفته اند. در قسمت پایین تر از گل ها، نیز نواری پهن به رنگ بنفش سوسنی قرار دارد که بر روی آن طرح های پیچک دایره ای در اندازه ی متوسط و با فاصله به رنگ سفید قرار گرفته اند. در قسمت حاشیه ی پایین و بالا طرح های گل به رنگ بنفش سوسنی بر زمینه ی بنفش نیز قرار گرفته اند.

دکوراتیو

برای دکوراسیون اتاق با روتختی طرح لیبرا می توانید از رنگ های مکمل آن کمک بگیرید. زیرا علاوه بر هماهنگی خوب لوازم با یکدیگر، رنگ بنفش حس اشراف گونه را القاء می کند. می توانید کاغذ دیواری را به رنگ زرد یا نخودی انتخاب کنید. همچنین از یک قالیچه یا کاناپه متناسب با رنگ کاغذ دیواری در اتاق خواب خود استفاده کنید. همچنین می توانید با چند گلدان همراه با گلهای طبیعی آرمریا، اتاق خواب خود را گل آرایی نمایید.

مخاطب خاص

طرح لیبرا متناسب با تمامی سنین از جمله جوانان و میانسالان طراحی شده است. رنگ بنفش و پیچک های دایره ای اکثرا" مورد پسند جوانان قرار می گیرد. اما گل های محمدی که طرح غالب است مورد پسند تمامی سنین می باشد. فضای در نظر گرفته شده برای اتاق خواب باعث آرامش بیشتر ذهن و روح شما می شود. طبق اظهارات روانشناسان، رنگ زرد دیوارها و کاناپه باعث می شود شما استراحت خوب و کاملی در شب داشته باشید. همچنین گل های طبیعی علاوه بر زیبایی، به طراوت و تازگی همیشگی اتاق شما کمک می کند. همچنین دوستداران طبیعت نیز از این طرح استقبال می کنند.

من پارسال این طرح رو از بازار خریدم خیلی قشنگه کاش اون موقع ویترینی شو رو میشناختم از اینجا میخریدم. هنوزم این طرح رو میبینم خیلی خوشم میاد. پارچه هاشون واقعا عالی هستن چندین بار شستمش آخ نگفته