روتختی دو نفره طرح ساناز

219,000 تومان


* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معرفی روتختی دو نفره ساناز

روتختی دو نفره طرح ساناز از جمله طرح های قلب دار می باشد که می تواند مورد پسند نوعروسان و زوج های جوان واقع شود. وجود طرح های قلب و استفاده از رنگ های صورتی و بنفش در این زمینه، جذابیت این طرح را برای کسانی که به دنبال احساس های زیبای عاشقی هستند می افزاید. در صورت خرید اینترنتی روتختی ساناز، بسته ای محتوی شش تکه برایتان ارسال می شود. این تکه ها شامل یک لحاف دو رو که بوسیله ی دوخت صنعتی وسط دوزی شده است، یک کاور تشک، دو روبالشی و دو روکش کوسن می باشد. ابعاد کلیه ی تکه های سرویس متناسب با سرویس های خواب دو نفره عرضه می شود. تنها در مورد کاور تشک دقت داشته باشید که در اولین مرحله از ثبت سفارش خود تعیین می کنید که عرض تشک شما کدام یک از گزینه های 160 و یا 180 سانتیمتر است و ما کاور متناسب با سرویس خوابتان را ارسال می کنیم. روبالشی ها و روکش های کوسن نیز متناسب با اندازه ی بالش و کوسن های استاندارد ارسال می شود.

معماری پارچه

در طرح ساناز گل های بزرگ در حاشیه بالا و پایین روتختی قرار گرفته است. همچنین تعدادی گل لاله به همراه شاخه و برگ سبز رنگ در بین آنها و بعضا در کناره های دیگر و در وسط روتختی بصورت پراکنده قرار گرفته است. در بعضی از قسمت ها با گل های رز کوچک بنفش رنگ "قلب" طراحی شده است. زمینه این کار گل هایی به رنگ بنفش کمرنگ و محو بر زمینه سفید قرار گرفته است که خود نیز به جذابیت این طرح افزوده است.

دکوراتیو

برای طراحی دکوراسیون این اتاق می توانید تخت و پاتختی و کمد را به رنگ سفید انتخاب کنید. قالیچه سفید رنگ یا سوسنی روشن نیز از زیبایی خاصی برخوردار است. برای کاغذ دیواری می توانید از طرح های راه راه یا گل ریز با زمینه سفید و طرح بنفش و سبز استفاده کنید.

مخاطب خاص

این طرح متناسب با سلیقه دختران، افرادی با روحیات لطیف و دوستدار طبیعت طراحی شده است. همچنین این طرح مورد پسند زوج های جوان نیز قرار می گیرد.

باسلام خدمت دوستان. من از ویترینی شو روتختی خریدم . هم جنس پارچه اش خیلی خوبه - روبالشتی شو شستم رنگش ثابته- هم تحویل درب منزل دارن. در ضمن قیمتش هم خیلی مناسبه.