روتختی دو نفره طرح ثنا

219,000 تومان


* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معرفی روتختی ثنا

اگر به دنبال خرید یک روتختی جذاب و چشم ربا هستید که متناسب با دکوراسیون مجلل و با شکوه اتاق خوابتان باشد، حتما اطلاعات مربوط به روتختی طرح ثنا را مشاهده کنید. این سرویس روتختی علاوه بر دارا بودن رنگی جذاب، دارای طرح های سنتی و اسلیمی پیچیده و جذاب می باشد. در صورت خرید روتختی دو نفره ثنا، سرویسی برای شما ارسال می شود که شامل شش تکه می باشد. لحاف پر شده از الیاف، ملحفه ی کشدار تشک، دو روبالشی و دو روکش کوسن محتویات بسته ی ارسالی به شما می باشند. همه ی این تکه ها در ابعاد استاندارد سرویس های دو نفره تهیه شده اند و از کیفیت دوخت بالایی برخوردار هستند.

معماری پارچه

طرح ثنا شامل تعداد زیادی از طرح های اسلیمی و سنتی متفاوت در اندازه های متفاوت به صورت متراکم و در مقدار زیاد می باشد. بطوری که از اواسط لحاف تا انتهای پایین بوسیله این نقوش زیبا پر شده است در حالی که در حاشیه های بالای لحاف نیز مقداری از این نقوش هنرمندانه اسلیمی دیده می شود. در بین این نقوش سنتی گل های رز در اندازه های بزرگ و به رنگ صورتی و سوسنی چرک وجود دارد که بر زیبایی این سرویس افزوده است. نقوش سنتی به رنگ های سفید، مشکی و زرشکی بر زمینه سوسنی قرار دارند.

دکوراتیو

برای دکوراسیون این اتاق زیبا کار چندان سختی پیش رو ندارید. کافی است برای اتاق خود سرویس چوبی، درها و گلدان ها را به رنگ سفید انتخاب کنید تا زیبایی اتاق خود را دوچندان کنید. برای کفپوش نیز می توانید از پارکت هایی به رنگ نخودی بهره ببرید. بهتر است در چنین اتاقی رنگ دیوارها و یا کاغذ دیواری ها به رنگ زرد باشند زیرا رنگ زرد و بنفش مکمل یکدیگر می باشند در حالی که سوسنی نیز یکی از رنگ های از خانواده بنفش محسوب می شود. اگر پرده ها را نیز با کاغذ دیواری ست کنید دیگر کار تکمیل شده است.

مخاطب خاص

مخاطبان خاص این طرح و دکوراسیون روحیاتی لطیف و تا حدودی تجمل گرا دارند. افرادی که علاقه مند به طبیعت هستند و به طرح های سنتی نیز علاقه نشان می دهند.