روتختی دو نفره طرح ثنا

روتختی دونفره

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

269,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

بنفش - روتختی دو نفره طرح ثنا

کوسن - روتختی دو نفره طرح ثنا

نقش - روتختی دو نفره طرح ثنا

نقوش - روتختی دو نفره طرح ثنا

لحاف - روتختی دو نفره طرح ثنا

بالشت ها - روتختی دو نفره طرح ثنا

گل - روتختی دو نفره طرح ثنا

پشت لحاف - روتختی دو نفره طرح ثنا

تکه ها - روتختی دو نفره طرح ثنا

معرفی روتختی ثنا

اگر به دنبال خرید یک روتختی جذاب و چشم ربا هستید که متناسب با دکوراسیون مجلل و با شکوه اتاق خوابتان باشد، حتما اطلاعات مربوط به روتختی طرح ثنا را مشاهده کنید. این سرویس روتختی علاوه بر دارا بودن رنگی جذاب، دارای طرح های سنتی و اسلیمی پیچیده و جذاب می باشد. در صورت خرید روتختی دو نفره ثنا، سرویسی برای شما ارسال می شود که شامل شش تکه می باشد. لحاف پر شده از الیاف، ملحفه ی کشدار تشک، دو روبالشی و دو روکش کوسن محتویات بسته ی ارسالی به شما می باشند. همه ی این تکه ها در ابعاد استاندارد سرویس های دو نفره تهیه شده اند و از کیفیت دوخت بالایی برخوردار هستند.

معماری پارچه

طرح ثنا شامل تعداد زیادی از طرح های اسلیمی و سنتی متفاوت در اندازه های متفاوت به صورت متراکم و در مقدار زیاد می باشد. بطوری که از اواسط لحاف تا انتهای پایین بوسیله این نقوش زیبا پر شده است در حالی که در حاشیه های بالای لحاف نیز مقداری از این نقوش هنرمندانه اسلیمی دیده می شود. در بین این نقوش سنتی گل های رز در اندازه های بزرگ و به رنگ صورتی و سوسنی چرک وجود دارد که بر زیبایی این سرویس افزوده است. نقوش سنتی به رنگ های سفید، مشکی و زرشکی بر زمینه سوسنی قرار دارند.

دکوراتیو

برای دکوراسیون این اتاق زیبا کار چندان سختی پیش رو ندارید. کافی است برای اتاق خود سرویس چوبی، درها و گلدان ها را به رنگ سفید انتخاب کنید تا زیبایی اتاق خود را دوچندان کنید. برای کفپوش نیز می توانید از پارکت هایی به رنگ نخودی بهره ببرید. بهتر است در چنین اتاقی رنگ دیوارها و یا کاغذ دیواری ها به رنگ زرد باشند زیرا رنگ زرد و بنفش مکمل یکدیگر می باشند در حالی که سوسنی نیز یکی از رنگ های از خانواده بنفش محسوب می شود. اگر پرده ها را نیز با کاغذ دیواری ست کنید دیگر کار تکمیل شده است.

مخاطب خاص

مخاطبان خاص این طرح و دکوراسیون روحیاتی لطیف و تا حدودی تجمل گرا دارند. افرادی که علاقه مند به طبیعت هستند و به طرح های سنتی نیز علاقه نشان می دهند.

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگبنفش , یاسی
ترکیب رنگملایم
طرح زمینهگل دار , بته جقه دار
تناسب سنجوان , میانسال

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو