روتختی دو نفره طرح سما

روتختی دونفره

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

259,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

روتختی دو نفره سما:

سرویس روتختی دو نفره طرح سما در اندازه ی استاندارد و مناسب سرویس خواب های دو نفره عرضه می شود. یک لحاف تهیه شده با دوخت صنعتی، یک کاور تشک، دو روبالشی و دو روکوسنی محتویات این سرویس روتختی هستند. لحاف بوسیله ی الیاف یکپارچه و مرغوب لایه ای پر شده است و میانه های آن دارای دوخت هایی به شکل لوزی، بیضی، منحنی و ... است. این دوخت های میانی که بوسیله ی دستگاه های دوخت صنعتی ایجاد شده اند، باعث سفت و بند شدن الیاف درون لحاف به پارچه ی آن می شوند. بدین ترتیب، کلیه ی تکه های سرویس از جمله خود لحاف قابلیت شستشو را خواهند یافت. ملحفه نیز بصورت کشدار تهیه شده است و در دو اندازه ی متناسب با تشک های با عرض 160 و تشک های با عرض 180 سانتیمتر تهیه می شود. این شما هستید که در اولین مرحله از ثبت سفارش خود تعیین می کنید که عرض تشک شما کدام یک از گزینه های بالا می باشد.

معماری پارچه

طرح سما که یکی از پر مخاطب ترین طرح های ماست کاملا دارای تناژهای مختلف رنگ ها شامل بنفش یاسی، سوسنی، بنفش اصلی و همچنین ارغوانی و سفید است. البته رنگ های ذکر شده رنگ طرح های اسلیمی بته جقه هایی است که به صورت کاملا متراکم طراحی شده است و زمینه ساده ای در این طرح دیده نمی شود.

دکوراتیو

در طراحی فضای اتاق خواب متناسب با روتختی طرح سما، استفاده از رنگ زرد می تواند نقش بسزایی داشته باشد و البته فضای این اتاق خواب هر چه ساده تر طراحی شود زیباتر به نظر خواهد آمد. برای دیوار ها کاغذ دیواری به رنگ زرد با طرح های ریز می تواند مناسب باشد. همچنین یک مبل زرد رنگ برای مطالعه و استراحت موقت در گوشه ای از اتاق به زیبایی و شیک بودن اتاق کمک می کند. البته پرده کرکره های نخودی رنگ هم می تواند برای این ترکیب بندی مناسب باشد. آباژور به رنگ بنفش هم در کنار تخت خواب می تواند ست زیبایی را برای این اتاق ایجاد کند.

مخاطب خاص

طرح سما به دلیل استفاده از ترکیبات مختلف رنگ بنفش با رنگ سفید و همچنین استفاده از طرح­های اسلیمی، طرح های اشرافی و در نوعی سنتی محسوب می شود و از این رو متناسب با میانسالان و تجمل گرایان نیز هست اما به دلیل استفاده از رنگ بنفش که عین اشرافیت، رنگی پر نشاط و زیباست و طراحی پیشنهادی برای اتاق خواب می تواند طرحی مدرن باشد و مورد توجه جوانان و مدگرایان قرار گیرد.

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگبنفش
طرح زمینهبته جقه دار
سبکسنتی
تناسب سنمیانسال

نوشتن دیدگاه

روتختی دو نفره طرح سما

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

نوشتن دیدگاه

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو