ست روتختي مدل سما

220,000 تومان

تمام شد

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معماری پارچه

طرح سما که یکی از پر مخاطب ترین طرح های ماست کاملا دارای تناژهای مختلف رنگ ها شامل بنفش یاسی، سوسنی، بنفش اصلی و همچنین ارغوانی و سفید است. البته رنگ های ذکر شده رنگ طرح های اسلیمی بته جقه هایی است که به صورت کاملا متراکم طراحی شده است و زمینه ساده ای در این طرح دیده نمی شود.

دکوراتیو

در طراحی فضای اتاق خواب متناسب با روتختی طرح سما، استفاده از رنگ زرد می تواند نقش بسزایی داشته باشد و البته فضای این اتاق خواب هر چه ساده تر طراحی شود زیباتر به نظر خواهد آمد. برای دیوار ها کاغذ دیواری به رنگ زرد با طرح های ریز می تواند مناسب باشد. همچنین یک مبل زرد رنگ برای مطالعه و استراحت موقت در گوشه ای از اتاق به زیبایی و شیک بودن اتاق کمک می کند. البته پرده کرکره های نخودی رنگ هم می تواند برای این ترکیب بندی مناسب باشد. آباژور به رنگ بنفش هم در کنار تخت خواب می تواند ست زیبایی را برای این اتاق ایجاد کند.

مخاطب خاص

طرح سما به دلیل استفاده از ترکیبات مختلف رنگ بنفش با رنگ سفید و همچنین استفاده از طرح­های اسلیمی، طرح های اشرافی و در نوعی سنتی محسوب می شود و از این رو متناسب با میانسالان و تجمل گرایان نیز هست اما به دلیل استفاده از رنگ بنفش که عین اشرافیت، رنگی پر نشاط و زیباست و طراحی پیشنهادی برای اتاق خواب می تواند طرحی مدرن باشد و مورد توجه جوانان و مدگرایان قرار گیرد.