روتختی دو نفره طرح سحرناز

219,000 تومان

تمام شد


* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معرفی روتختی دو نفره سحرناز

روتختی دو نفره طرح سحرناز با رنگ زمینه ی نارنجی و وجود طرح های سنتی بر روی این زمینه، از شادترین طرح های روتختی می باشد. رنگ گرم و پر انرژی این مدل روتختی، نظر زوج های جوان، شاد و پر انرژی را به خود جلب می کند. در صورت خرید اینترنتی روتختی سحرناز، بسته ای برای شما ارسال می شود که محتوی شش تکه می باشد. این تکه ها شامل یک لحاف دو رو که با دوخت صنعتی وسط دوزی شده است، یک ملحفه ی کشدار تشک، دو روبالشی و دو روکوسنی می باشد. همه ی تکه ها در ابعاد استاندارد تهیه شده اند. ملحفه ی تشک نیز بسته به انتخاب شما، در یکی از اندازه های مناسب برای تشک های با عرض 160 و یا 180 سانتیمتر ارسال می شود.

معماری پارچه

طراحی طرح سحرناز مخاطب را به یاد خورشید و آتش می اندازد. زیرا رنگ های به کار رفته در این طرح تماما" گرم است. می توان اظهار داشت که در این طرح تنها از رنگ های نارنجی و زرد استفاده شده است. با این وجود معماری طرح و رنگ آن نیز به خوبی در حد شکوه این نام رعایت شده است. طرح های زیبای شمسه و ترنج با رنگ زرد به صورت متراکم در قسمت یک سوم پایینی طرح، هم نشینی خوبی را با رنگ نارنجی زمینه ایجاد کرده است. همچنین در برخی نقاط نیز از رنگ سوسنی روشن برای دورگیری برخی از این طرح های زیبا استفاده شده است.

دکوراتیو

در صورت استفاده از روتختی طرح سحرناز در اتاق خواب خود، به منظور داشتن طراحی دکوراسیون این اتاق باید دقت لازم را داشته باشید که رنگ نارنجی، رنگی سرشار از شور و نشاط است و شما باید به گونه ای دیگر و با دقت لازم سایر وسایل و رنگ ها را انتخاب کنید تا در هنگام خواب نیز آرامش کافی را دریافت کنید.

بنا به اظهارت روانشناسان، تعدادی از رنگ ها برای استفاده در رنگ دیوارها از بازخورد خوبی برخوردارند و سبب می شوند افرادی که این رنگ ها را در فضای اتاق خواب استفاده می کنند بهترین خواب را در شب داشته باشند. یکی از این رنگ ها رنگ آبی است که ما نیز استفاده از این رنگ را در کاغذ دیواری اتاق خواب شما پیشنهاد می کنیم چرا که این رنگ علاوه بر هم نشینی خوب با رنگ نارنجی، باعث آرامش فرد می شود. اگر می خواهید این آرامش را کاملا" از آن خود سازید می توانید رنگ آباژور خود را نیز به رنگ آبی انتخاب کنید. کفپوش های قهوه ای رنگ نیز حس امنیت و آرامش بیشتر را شما محیا می سازد. همچنین سرویس تخت خواب و پاتختی سفید می تواند مکمل فضای اتاق خواب شما باشد.

مخاطب خاص

همگی می دانیم رنگ نارنجی رنگی سرشار از انرژی است و کسانی که به دنبال شور و هیجان هستند این رنگ را انتخاب می کنند. اغلب جوانان، نوجوانان، هنرمندان و ورزشکاران از مخاطبین ویژه ی طرح سحرناز هستند.