روتختی دو نفره طرح رز بنفش

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

219,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

روتختی دو نفره رز بنفش

روتختی دو نفره طرح رز بنفش مورد پسند زوج های جوان و نوعروس ها واقع می شود. حتی برخی از زوج های میانسال نیز خود را به عنوان مخاطب این طرح معرفی کرده اند. سرویس دو نفره ی این طرح شامل شش تکه است. یک لحاف دو رو که بوسیله ی دستگاه دوخت صنعتی تهیه شده است، یک کاور تشک که بصورت کشدار است، دو روبالشی حاشیه دار و روکش کوسن، محتویات این سرویس روتختی می باشند. میانه های لحاف دارای دوخت هایی تحت عنوان وسط دوزی می باشد. این دوخت های میانی که بوسیله ی دستگاه دوخت صنعتی ایجاد می شوند باعث سفت و بند شدن الیاف موجود در لحاف به پارچه ی آن می شوند، بدین ترتیب می توانید بدون نگرانی از جابجایی الیاف درون لحاف، کلیه ی تکه های سرویس خود را مورد شستشو قرار دهید.

معماری پارچه

در معماری پارچه طرح رز بنفش در حاشیه های بالا و پایین در نواری پهن چند گل رز بزرگ متراکم به رنگ بنفش بر زمینه سفید قرار دارند. و در پایین و بالای آن تعدادی شکوفه ی رز کوچکتر بر رنگ های بنفش و صورتی به صورت پراکنده نیز تعبیه شده است. در وسط روتختی هم شکوفه های بنفش و صورتی بر زمینه سفید جلوه گری خاصی دارند. این طرح منحصر به فرد همراه با رنگ های گرم متناسب با جوانان و میانسالان نیز هست. همچنین برای سرویس خواب عروس نیز پیشنهاد می شود.

دکوراتیو

برای طراحی دکوراسیون این اتاق در بهترین حالت می تواند سرویس تخت خواب سفید انتخاب شود. پارکت قهوه ای نیز در این اتاق زیبا خواهد بود. کاغذ دیواری سفید همراه با راه های قرمز کارشده بر آن جلوه گری خاصی ایجاد خواهد کرد. همچنین می توانید چند گل بنفش زیبا را در گلدانی کنار تخت قرار دهید.

مخاطب خاص

رنگ سفید رنگ خنثی محسوب می شود اما بنفش رنگی سرشار از هیجان است و باعث تحریک و نشاط انسان می شود. ترکیب سفید و بنفش ترکیب مناسبی برای خانم ها، جوانان و میانسالان، افراد برون گرا و شاد نیز هست.

نوشتن دیدگاه

روتختی دو نفره طرح رز بنفش

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

نوشتن دیدگاه

 
دیدگاه‌ها(1)
2016-11-22

title

از خرید این روتختی خیلی راضی ام و به دوستان و آشنایان توصیه کردم که حتما از ویترینی شو خرید کنن

  • آیا این نظریه برای شما مفید بود؟
  • (0) (0)

دیدگاه خود را بنویسید

لوازم جانبی

30 محصول مشابه یافت شد

محصولات بازدیدشده

منو