ست لحاف و روتختی مدل رز

220,000 تومان

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

ست لحاف و روتختی گل رز

ست لحاف و روتختی مدل رز

ست لحاف و روتختی گل رز با ترکیبی زیبا از تناژهای مختلف رنگ صورتی می تواند زینت دهنده ی اتاق خواب شما باشد. شما را به دیدن تصاویر دیگری از این ست لحاف و روتختی دعوت می کنم.

طرح و رنگ ست لحاف و روتختی رز:

طرح و رنگ ست لحاف مدل رز

در قسمت پایین و بالای لحاف این روتختی، گل های رز صورتی با اندازه های بزرگ و کوچک طراحی شده اند. همچنین، شاخ و برگ های سفید با پراکندگی زیبا در اطراف این گل های روتختی بر زیبایی این طرح می افزاید. زمینه ی غالب در میانه ی لحاف سفید است. شکوفه های صورتی و ارغوانی در این زمینه پراکنده شده اند و لطافتی دوست داشتنی را در این فضا القا می کنند.

رنگ صورتی ست لحاف دورو

رنگ قالب رویه دوم لحاف به رنگ صورتی پر رنگ و متمایل به ارغوانی است. در این رویه نیز گل های رز با تناژهای مختلف رنگ صورتی در زمینه ی لحاف پراکنده شده اند و وجود شاخ و برگ های بنفش بر زیباییِ جلوه ی آن می افزاید.

کیفیت دوخت ست لحاف و روتختی رز:

کیفیت دوخت لحاف و روتختی

عملیات دوخت این ست لحاف بوسیله ی دستگاه دوخت صنعتی انجام می شود. در میانه لحاف دوخت هایی با اشکال منظم لوزی و قلب وجود دارد. این نوع وسط دوزی امکان شستشوی لحاف را فراهم می کند و شما می توانید بدون کوچکترین نگرانی از جابجایی الیاف، لحاف را شستشو دهید.

وسط دوزی ست لحاف

به دلیل استفاده از تجهیزات روز دنیا در تهیه و آماده سازی این ست لحاف و روتختی، دوخت این سرویس ها از کیفیت بالایی برخوردار است و عملیات دوخت با سرعت یکنواخت و بدون لغزش و انحراف از مسیر از پیش تعیین شده انجام می شود.

این ست لحاف و روتختی چه تکه هایی داره؟

ست کامل با تکه های مشخص

در حالت معمول، این سرویس روتختی شامل لحاف، ملافه ی خوشخواب، روبالشی و روکوسنی است. شما می توانید در هنگام خرید این سرویس، نوع سرویس مورد نظر خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال سرویس 5 تکه روتختی شامل یک لحاف، دو عدد روبالشی و دو عدد روکوسنی است، اما سرویس 6 تکه روتختی علاوه بر این اقلام، شامل یک ملافه (کاور تشک) نیز می باشد. در افزودن این ست لحاف و روتختی به سبد خرید خود، نوع سرویس مورد نظرتان را انتخاب کنید و مراحل بعدی را طی کنید.

شستشوی ست لحاف و روتختی:

شستشوی ست روتختی با لحاف دو رو

به دلیل وسط دوزی صنعتی این سرویس روتختی، شما می توانید همه ی تکه های سرویس از جمله خود لحاف را بدون هیچ گونه نگرانی شستشو دهید. در هنگام شستشو بایستی دقت داشته باشید که از پودرهای آنزیم دار استفاده نکنید و شستشو را با مایع لباسشویی انجام دهید. از قرار دادن دیگر پارچه های زبر و زمخت که باعث ساییدگی پارچه های درون لباسشویی می شود خودداری کنید و ترجیحا تکه های سرویس را قبل از شستشو بصورت پشت و رو در آورید. ویترینی شو به شما این اطمینان را می دهد که هیچ گونه نگرانی در عملیات شستشوی این سرویس وجود ندارد و تکرار شستشوی این سرویس ها با حفظ رنگ و لعاب آنها امکانپذیر است.

ست کردن ست لحاف و روتختی رز:

ست کردن سرویس روتختی رز

در صورت استفاده از ست لحاف و روتختی رز در اتاق خواب خود، پیشنهاد می شود که سرویس خواب خود را به رنگ سفید انتخاب کنید. رنگ صورتی که رنگی ملایم می باشد در کنار ترکیب های رنگی کم روح مثل سفید، زیبایی و جلوه ی بهتری پیدا می کند. استفاده از پارکت کرم رنگ نیز موجب زیبایی دو چندان اتاق خواب شما می شود. انتخاب کاغذ دیواری به رنگ سفید همره با نقش و نگارهای صورتی در زمینه ی آن جلوه ی خاصی برای اتاقتان به ارمغان می آورد. به منظور دمیدن حس دوست داشتن بیشتر در فضای اتاقتان، می توانید چند گل سرخ زیبا را در گلدانی کنار تخت قرار دهید.

خانم سارینا گلی، یکنفره ی این طرح نیز موجوده و میتونید از لینک زیر مستقیما وارد صفحه این محصول بشین:

http://www.vitrinisho.com/rose-1person-cotton60-sport-bedding-set-670.html

وای ممنون ویترینی شو فکر نمیکردم روتختی به این زودی به دستم برسه خوشحالم که ازتون خریدم جنس رو تختیم از چیزی که فکر میکردم خیلی بهتر بود برا تشکر ازتون حتما ویترینی شورو به دوستامم معرفی میکنم

سلام ویترینی شو
این روتختیتون حرف نداره هم رنگش هم طرحش
همینو سفارش میدم.
فقط زودتر ارسالش کنین لطفا
ممنون ویترینی شو

خسته نباشید.
همین روتختی یه نفره شم دارین آیا؟؟
من طرحشو پسندیدم

سلام.روتختیی رو که سفارش داده بودم به دستم رسیده.خییییبلی خوشرنگه.واقعا خوشحالم که از شما خرید کردم.حتما شما رو به دوستام معرفی میکنم.

ممنون از ارسال به موقع تون.طرحی که سفارش داده بودم خیلی به موقع به دستم رسید.خسته نباشید.

سلام.بالاخره طرحی رو که دنبالش بودم رو پیدا کردم.بسیار زیباست.مدتهاست که دنبال یه همچین چیزی بودم.بالاخره پیداش کردم.حتما سفارش میدم