ست لحاف و روتختی مدل رویال

220,000 تومان

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معماری پارچه

بر زمینه آبی رنگ که نوعی آبی سلطنتی است، نقوش سنتی با تناژ های مختلف رنگ طلایی وجود دارد. این نقوش شامل بته جقه های نیمه وارونه و روبروی هم به صورت بالا و پایین و ترنج و گلهایی در مرکز چهار بته جقه قرار دارد. همچنین طرح هایی در وسط هردوتا طرح ایجاد شده وجود دارد که این نقوش با تراکم کم در کنار یکدیگر قرار گرفته و نقوش اسلیمی را بوجود آورده است. این نقوش با قرارگیری در نواری پهن در خصوص، یک سوم طرح پارچه روتختی را تشکیل داده است. این طرح به دلیل وجود رنگ های سلطنتی و ترکیب بندی زیبا "رویال" نام گرفته است.

دکوراتیو

برای دکوراسیون این اتاق می توانید از پارکت به عنوان کفپوش استفاده کنید. کاغذ دیواری به رنگ های کرمی، نخودی و زرد روشن می تواند انتخاب خوبی برای این اتاق خواب باشد.

سرویس چوب و تخت خواب را می توانید کرمی رنگ انتخاب کنید. پرده اتاق خواب می تواند به رنگ سفید انتخاب شود، اینگونه طراحی به نورگیری بهتر و بزرگتر دیده شدن اتاق نیز کمک می کند. آباژور آبی رنگ با نور ملایم نیز توصیه می شود.

می توانید از چند گلدان سفید به همراه گل های طبیعی در کنار اتاق خواب یا تخت خواب برای گل آرایی نیز استفاده کنید.

مخاطب خاص

طرح رویال متناسب با سلایق مختلف طراحی شده است. افراد سخت پسند و تجمل گرا می توانند این طرح را به دلیل حالت اشراف گونه ی آن مورد پسند قرار دهند. همچنین این طرح علاوه بر سلطنتی بودن دارای سدگی زیبا و منحصر به فردی نیز هست. این یکی از مزیت هایی است که باعث می شود افرادی که به سادگی علاقه دارند و زیبایی را در سادگی می بینند این طرح را مورد پسند قرار دهند. اگر دکوراسیون پیشنهاد شده را نیز برای اتاق خواب انتخاب کنید به فضای مطلوب تری دست پیدا خواهید کرد.