روتختی دو نفره طرح رویا

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

239,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

معرفی اجمالی روتختی دو نفره رویا:

روتختی دو نفره رویا

روتختی دو نفره رویا با زمینه ی غالب آبی و قهوه ای و نگار گری طرح های سنتی و بته جقه در این زمینه، مورد توجه مخاطبان زیادی قرار گرفته است. این سرویس روتختی در بسته بندی دو نفره، دارای شش تکه می باشد. این تکه ها شامل یک لحاف دو رو، یک کاور تشک، دو روبالشی و دو روکش کوسن می باشد. همه ی این تکه ها در ابعاد استاندارد تخت های دو نفره تهیه شده اند. لحاف بصورت پر شده و دارای دوخت های میانی می باشد. این دوخت های میانی که بوسیله ی دستگاه های دوخت صنعتی ایجاد می شوند، باعث سفت و بند شدن الیاف لحاف به پارچه ی آن می شوند. کاور تشک نیز بصورت کشدوزی شده است و در دو اندازه ی استاندارد، برای تشک های با عرض 160 سانتیمتر و تشک های با عرض 180 سانتیمتر، تهیه می شود. این شما هستید که در اولین مرحله از ثبت سفارش خود، تعیین می کنید که عرض تشک شما کدام یک از گزینه های 160 و یا 180 سانتیمتر می باشد. روبالشی ها و روکش های کوسن نیز متناسب با اندازه ی بالش ها و کوسن های استاندارد تهیه شده است.

معماری پارچه

ملحفه و لحاف دو نفره طرح رویا

در طرح رویا قسمتی از زمینه روتختی به رنگ آبی آسمانی همراه با طرح های کوچک بته جقه و اسلیمی به صورت کمرنگ وجود دارد که در وسط آن طرح های بته جقه در اندازه های متوسط، کوچک و بزرگ به رنگ های قهوه ای و سفید قرار دارد.

در قسمت بالای روتختی زمینه به رنگ قهوه ای همراه با طرح های بته جقه آبی و نخودی رنگ قرار دارد. البته در وسط این بته جقه ها طرح های شمسه و اسلیمی مختلفی قرار دارد که طراحی جدید و زیبایی محسوب می شود. روکش تشک و لایه زیرین لحاف نیز راه هایی رنگی از رنگ روتختی دارد. راه هایی به رنگ های سفید، آبی، قهوه ای، نخودی، نسکافه ای و مشکی که بصورت افقی قرار دارد.

کیفیت دوخت لحاف دو نفره رویا

وسط دوزی لحاف رویا

سرویس روتختی دو نفره

تکه های روتختی دو نفره

بالش طرح رویا

کوسن از پارچه رویه دوم

در طراحی دکوراسیون این اتاق می توان به تناسب رنگ های آبی و قهوه ای همانطور که در روتختی قرار گرفته نیز اشاره کرد. شما می توانید سرویس تخت خواب را نخودی قهوه ای انتخاب کنید. همجنین برای پارکت ها از رنگ قهوه ای استفاده کنید. رنگ نخودی برای کاغذ دیواری ها انتخاب زیبایی است. البته می توانید از رنگ بژ هم استفاده کنید. برای پرده ها می توانید از آبی آسمانی استفاده کنید و قالیچه را هم می توانید با رنگ پرده ست کنید. آباژور هم اگر به رنگ آبی انتخاب شود به آرامش بخش تر شدن اتاق کمک می کند.

مخاطب خاص

طرح رویا به دلیل استفاده از رنگ های زیبا و هارمونی رنگ ایجاد شده جذاب آن طرحی جوان پسند است. البته به دلیل وجود طرح های بته جقه و زیبا در وسط روتختی و در زمینه اغلب میانسالان هم مجذوب طرح رویا شده اند. هنرمندان نگارگری، تذهیب و نقاش هم نیز جزء مخاطبان ویژه این طرح هستند.

نوشتن دیدگاه

روتختی دو نفره طرح رویا

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

نوشتن دیدگاه

لوازم جانبی

30 محصول مشابه یافت شد

محصولات بازدیدشده

محصولات بازدیدشده

منو