روتختی دونفره طرح روبیتا

219,000 تومان


* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

محتویات روتختی دونفره

روتختی دونفره روبیتا در قالب یک بسته بندی شیک محتوی 6 تکه می باشد. این تکه ها شامل یک لحاف پر شده از الیاف، یک ملحفه ی خوشخواب، دو روبالشی و دو روکش کوسن می باشند. همه ی این تکه ها در ابعاد استاندارد سرویس های خواب دونفره تهیه شده اند و از کیفیت دوخت بالایی برخوردارند. لحاف بوسیله ی دستگاه دوخت صنعتی تهیه می شود و میانه های آن دارای وسط دوزی است. ملحفه، روبالشی ها و روکوسنی ها نیز بوسیله خیاط های مجرب تهیه می شوند. ملحفه بصورت کشدوزی شده است و متناسب با اندازه ی انتخابی شما ارسال می شود. در واقع در اولین مرحله از ثبت سفارش خود تعیین می کنید که عرض تشک شما کدام یک از گزینه های 160 و یا 180 سانتیمتر است و ما ملحفه ای متناسب با انتخاب شما را ارسال می کنیم.

معماری پارچه روتختی

در طراحی مدل روتختی روبینا از رنگ های مشکی، سفید و سوسنی روشن استفاده شده است. در مرکز روتختی طرح هایی به شکل شاخه و برگ و با فاصله ی مناسب و به رنگ مشکی قرار گرفته است. این طرح های زیبا خود به شکل عمودی هستند ولی به صورت افقی قرار گرفته اند. در لابه لای این طرح های مشکی، طرح هایی مشابه به رنگ سفید نیز طراحی شده است. در حاشیه ی پایین نیز طرح هایی به رنگ سوسنی و به شکل طرح های زیبای سنتی قرار گرفته است.

دکوراتیو

طراحی دکوراسیون اتاقی با استفاده از مدل روتختی روبینا می تواند مدرن و شیک صورت پذیرد. سرویس تخت خواب را می توانید به رنگ مشکی و سفید انتخاب کنید. برای دیوارها کاغذ دیواری به رنگ سوسنی را در نظر بگیرید زیرا جلوه ی زیبایی به اتاقتان می بخشد. می توانید بنا به سلیقه ی خودتان رنگ کفپوش ها را انتخاب کنید اما استفاده از سرامیک سفید یا پارکت قهوه ای بیشتر توصیه می شود. کاناپه ای سوسنی رنگ در گوشه ای از اتاق برای مهمان و یا کمی استراحت می تواند بسیار زیبا و کارآمد باشد.

مخاطب خاص

طرح زیبای روبینا همراه با طراحی دکوراسیون زیبا و مدرنی که برای آن پیشنهاد شد مناسب برای جوانان و افراد سخت پسند می باشد. همچنین دوستداران مد و زیبایی این طرح شیک را می پسندند.