سرویس روتختی اسپرت مدل روبینا

220,000 تومان

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معماری پارچه

در طراحی مدل روتختی روبینا از رنگ های مشکی، سفید و سوسنی روشن استفاده شده است. در مرکز روتختی طرح هایی به شکل شاخه و برگ و با فاصله ی مناسب و به رنگ مشکی قرار گرفته است. این طرح های زیبا خود به شکل عمودی هستند ولی به صورت افقی قرار گرفته اند. در لابه لای این طرح های مشکی، طرح هایی مشابه به رنگ سفید نیز طراحی شده است. در حاشیه ی پایین نیز طرح هایی به رنگ سوسنی و به شکل طرح های زیبای سنتی قرار گرفته است.

دکوراتیو

طراحی دکوراسیون اتاقی با استفاده از مدل روتختی روبینا می تواند مدرن و شیک صورت پذیرد. سرویس تخت خواب را می توانید به رنگ مشکی و سفید انتخاب کنید. برای دیوارها کاغذ دیواری به رنگ سوسنی را در نظر بگیرید زیرا جلوه ی زیبایی به اتاقتان می بخشد. می توانید بنا به سلیقه ی خودتان رنگ کفپوش ها را انتخاب کنید اما استفاده از سرامیک سفید یا پارکت قهوه ای بیشتر توصیه می شود. کاناپه ای سوسنی رنگ در گوشه ای از اتاق برای مهمان و یا کمی استراحت می تواند بسیار زیبا و کارآمد باشد.

مخاطب خاص

طرح زیبای روبینا همراه با طراحی دکوراسیون زیبا و مدرنی که برای آن پیشنهاد شد مناسب برای جوانان و افراد سخت پسند می باشد. همچنین دوستداران مد و زیبایی این طرح شیک را می پسندند.