روتختی دو نفره طرح ریجینا

روتختی دونفره

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

259,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

معرفی روتختی ریجینا

روتختی ریجینا در یک بسته بندی شیک شامل شش تکه عرضه می شود. این تکه ها شامل لحاف، ملحفه ی تشک، دو روبالشی و دو روکوسنی می باشند. همه ی این تکه ها در ابعاد استاندارد و مناسب سرویس های خواب دو نفره عرضه می شوند. در میانه های لحاف دوخت هایی مشاهده می شود که این دوخت ها بوسیله ی دستگاه های دوخت صنعتی ایجاد شده اند. وجود این دوخت های میانی باعث سفت و بند شدن الیاف لحاف به پارچه ی آن می شود. بدین ترتیب شکل ظاهری لحاف تا پایان عمر استفاده از لحاف ثابت باقی خواهند ماند. ملحفه نیز بصورت کشدوزی شده عرضه می شود. این شما هستید که در اولین مرحله از ثبت سفارش خود تعیین می کنید که عرض تشک شما کدام یک از گزینه های 160 و یا 180 سانتیمتر است و ما ملحفه ی مناسب با تشک شما را ارسال می کنیم. روبالشی ها و روکوسنی ها نیز متناسب با اندازه ی بالش ها و کوسن های استاندارد ارسال می شود.

معماری پارچه

طرح ریجینا به معنای با شکوه متشکل از رنگ بنفش و طرح های گل رز به صورت متراکم و به رنگ بنفش در حاشیه پایین طراحی شده است. در این طرح زیبا نیز قلب هایی تشکیل شده از گل های رز با اندکی فاصله و در بالای گل های رز قرار گرفته اند. همچنین تعدادی گل لاله نیز در کنار این قلب ها خود نمایی می کنند. گل هایی سوسنی رنگ و کمرنگ هم زمینه ی سفید روتختی را از سادگی خارج کرده و زیبایی خاصی در کل طرح ایجاد کرده اند.

دکوراتیو

در طراحی اتاق متناسب با روتختی طرح ریجینا، می توانید از سرویس تخت خواب و پاتختی شیری قهوه ای استفاده کنید. همچنین کفپوش های شکلاتی رنگ نیز به زیبایی این محیط کمک می کند. در انتخاب پرده ها نیز می توانید پرده کرکره ای افقی ریز به رنگ طلایی یا قهوه ای شکلاتی انتخاب کنید. قالیچه ای پشمی به رنگ بنفش نیز می تواند زینت بخش اتاق خواب شما باشد.

مخاطب خاص

طرح ریجینا به دلیل ترکیب رنگی زیبا و استفاده از طرح هایی که احساسات آدمی را بر می انگیزاند، اغلب مورد توجه جوانان و افراد احساساتی و برون گرا قرار می گیرد. همچنین این طرح برای سرویس خواب زوج های جوان مناسب است.

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگبنفش , یاسی
طرح زمینهقلب دار , گل دار
تناسب سنجوان

نوشتن دیدگاه

روتختی دو نفره طرح ریجینا

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

نوشتن دیدگاه

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو