روتختی دو نفره طرح ریجینا

219,000 تومان


* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معرفی روتختی ریجینا

روتختی ریجینا در یک بسته بندی شیک شامل شش تکه عرضه می شود. این تکه ها شامل لحاف، ملحفه ی تشک، دو روبالشی و دو روکوسنی می باشند. همه ی این تکه ها در ابعاد استاندارد و مناسب سرویس های خواب دو نفره عرضه می شوند. در میانه های لحاف دوخت هایی مشاهده می شود که این دوخت ها بوسیله ی دستگاه های دوخت صنعتی ایجاد شده اند. وجود این دوخت های میانی باعث سفت و بند شدن الیاف لحاف به پارچه ی آن می شود. بدین ترتیب شکل ظاهری لحاف تا پایان عمر استفاده از لحاف ثابت باقی خواهند ماند. ملحفه نیز بصورت کشدوزی شده عرضه می شود. این شما هستید که در اولین مرحله از ثبت سفارش خود تعیین می کنید که عرض تشک شما کدام یک از گزینه های 160 و یا 180 سانتیمتر است و ما ملحفه ی مناسب با تشک شما را ارسال می کنیم. روبالشی ها و روکوسنی ها نیز متناسب با اندازه ی بالش ها و کوسن های استاندارد ارسال می شود.

معماری پارچه

طرح ریجینا به معنای با شکوه متشکل از رنگ بنفش و طرح های گل رز به صورت متراکم و به رنگ بنفش در حاشیه پایین طراحی شده است. در این طرح زیبا نیز قلب هایی تشکیل شده از گل های رز با اندکی فاصله و در بالای گل های رز قرار گرفته اند. همچنین تعدادی گل لاله نیز در کنار این قلب ها خود نمایی می کنند. گل هایی سوسنی رنگ و کمرنگ هم زمینه ی سفید روتختی را از سادگی خارج کرده و زیبایی خاصی در کل طرح ایجاد کرده اند.

دکوراتیو

در طراحی اتاق متناسب با روتختی طرح ریجینا، می توانید از سرویس تخت خواب و پاتختی شیری قهوه ای استفاده کنید. همچنین کفپوش های شکلاتی رنگ نیز به زیبایی این محیط کمک می کند. در انتخاب پرده ها نیز می توانید پرده کرکره ای افقی ریز به رنگ طلایی یا قهوه ای شکلاتی انتخاب کنید. قالیچه ای پشمی به رنگ بنفش نیز می تواند زینت بخش اتاق خواب شما باشد.

مخاطب خاص

طرح ریجینا به دلیل ترکیب رنگی زیبا و استفاده از طرح هایی که احساسات آدمی را بر می انگیزاند، اغلب مورد توجه جوانان و افراد احساساتی و برون گرا قرار می گیرد. همچنین این طرح برای سرویس خواب زوج های جوان مناسب است.