ست لحاف و روتختی یکنفره مدل ریجینا

169,000 تومان


* 4 تکه شامل:

  - لحاف پر شده و وسط دوزی شده (5 ± 230*160)

  - ملحفه کشدار (عرض تشک 90 یا 120)

  - یک روبالشی (50*70)

  - یک روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان نخ و پنبه، نرم و با کیفیت

* دارای راهنمای شستشو جهت ثابت ماندن رنگ

لــوازم جــانبی پیشنهادی

توجه: مشاهده همه مدل های روتختی ارزان دو نفره (روی عبارت سبز رنگ کلیک کنید)

توجه: مشاهده همه مدل های روتختی ارزان یک نفره (روی عبارت سبز رنگ کلیک کنید)

معرفی روتختی ریجینا:

روتختی ریجینا از جمله مدل های محبوب روتختی در فروشگاه اینترنتی ویترینی شو است. رنگ زمینه این سرویس روتختی بنفش است و از تناژهای مختلف این رنگ در طراحی این روتختی استفاده شده است. طرح و رنگ زیبا در کنار کیفیت بالا و قیمت ارزان و مناسب این روتختی ، ریجینا را به یکی از پر فروش ترین روتختی های ویترینی شو تبدیل کرده است.

عشق خفته در رنگ روتختی:

بنفش رنگی ملایم است و حس و هوای عاشقی دارد، اما مثل رنگ های قرمز و صورتی پر شور و شوق نیست و از هیجان آن کاسته شده است. به همین دلیل این سرویس روتختی می تواند مورد توجه جوانان و میانسالان باشد. البته نوعروسها نیز تا حدودی مخاطب این طرح هستند، اما بیشتر نوعروسان رنگ های روشن تر را برای جهیزیه خود ترجیح می دهند.

دکوراسیون مناسب روتختی بنفش:

اگر روتختی ریجینا را به عنوان سرویس خواب خود انتخاب می کنید در نظر بگیرید که از آنجایی که بنفش رنگ جذب کننده ی نور است، بایستی در چیدمان اتاق خود بیشتر از رنگ های براق استفاده کنید. به عنوان مثال استفاده از مبلمانی براق در کنار استفاده از سرویس خواب بنفش توصیه می شود. ساتع شدن نور از تکه های براق در اتاق خواب و جذب این نورها توسط روتختی ریجینا، فضای مناسبی برای آرامش، استراحت و حتی ساعتی مطالعه ایجاد می کند.