روتختی دو نفره طرح رنگارنگ

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

249,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

معرفی اجمالی روتختی رنگارنگ

روتختی دو نفره طرح رنگارنگ

روتختی طرح رنگارنگ، طرحی سرشار از رنگ های قوی و پر انرژی می باشد. تناژهای پر رنگ از رنگ های قرمز، سبز، آبی و سورمه ای در دو نقش راه راهی و چهارخانه ای، موجب جلب توجه طیف بزرگی از مخاطبین ویترینی شو شده است. در صورت خرید اینترنتی سرویس روتختی رنگارنگ، بسته ای برای شما ارسال می شود که حاوی یک لحاف دو رو، یک ملحفه کشدار تشک، دو روبالشی و دو روکوسنی می باشد. همه ی این تکه ها در ابعاد استاندارد تهیه شده اند و از کیفیت دوخت بالایی برخوردار هستند. لحاف به صورت دو رو تهیه شده است و میانه های آن بوسیله ی دستگاه دوخت صنعتی وسط دوزی شده است. ملحفه ی تشک نیز بصورت کشدار بوده و متناسب با عرض تشک شما، در یکی از اندازه های 160 و یا 180 سانتیمتر ارسال می شود. روبالشی ها نیز بصورت حاشیه دار دوخته می شوند. محل ورود بالش و کوسن به درون روبالشی و روکش کوسن بصورت پاکتی تعبیه شده است.

ملحفه و لحاف دو نفره طرح رنگارنگ

کیفیت دوخت لحاف دو نفره رنگارنگ

بالش و کوسن سرویس دو نفره رنگارنگ

لحاف دو رو دو نفره طرح رنگارنگ

نمای جانبی سرویس دو نفره رنگارنگ

پشت لحاف دو نفره رنگارنگ

وسط دوزی صنعتی لحاف دو نفره رنگارنگ

وسط دوزی پشت لحاف دو نفره رنگارنگ

معماری پارچه

در این طرح نوارهای پهن یک اندازه ای به رنگ های مختلف نارنجی، بنفش، تناژهای مختلف آبی، سبز پسته ای، قرمز و ... وجود دارد که در برخی از این نوارهای پهن رنگی طرح های ریزی در خود پارچه آن قرار دارد. در بین این نوارهای رنگی پهن، نوارهای باریکی به رنگ سورمه ای وجود دارد که طرح های ریز به رنگ سبز فسفری و رنگ نارنجی برروی آن خودنمایی می کنند.

دکوراتیو

دکوراسیون این اتاق هرچه ساده تر طراحی شود اتاق مدرن تر و شیک تر به نظر می رسد. کفپوش اتاق را می توانید به رنگ کرمی یا سفید انتخاب کنید. همچنین سرویس تخت خواب به رنگ سفید می تواند انتخاب خوب و بجایی باشد. می توانید یکی از رنگ های روتختی را برای رنگ پرده، آباژور و قالیچه انتخاب کنید. پیشنهاد ویترینی شو در این زمینه رنگ آبی است چرا که رنگی آرامش بخش و مدرن می باشد.

مخاطب خاص

جوانان و نوجوانان، افراد پرنشاط قطعا به طرح رنگارنگ علاقه نشان خواهند داد. این طرح فوق العاده مناسب افراد برون گرا می باشد، افرادی که همواره احساسات خود را پنهان نکرده و آن را بروز می دهند. همچنین هنرمندان نیز این طرح را خواهند پسندید.

نوشتن دیدگاه

روتختی دو نفره طرح رنگارنگ

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

نوشتن دیدگاه

لوازم جانبی

30 محصول مشابه یافت شد

محصولات بازدیدشده

منو