روتختی دو نفره طرح رامونا

219,000 تومان


* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

محتویات بسته

روتختی رامونا از جمله مدل های محبوب روتختی دو نفره است که در دسته روتختی های سنتی قرار می گیرد. سرویس دو نفره ی این روتختی شامل یک لحاف، یک ملحفه کشدار، دو عدد روبالشی و دو روکش کوسن می باشد. میانه های لحاف بوسیله ی دستگاه های دوخت صنعتی وسط دوزی شده است. وسط دوزی لحاف باعث سفت و بند شدن الیاف موجود در لحاف به پارچه ی آن می شود و مانع از لغزش الیاف در راستای لحاف می شود.

معماری پارچه

روتختی طرح رامونا با رنگ زمینه مشکی همراه با طرح های بسیار ریز و زیبایی است که در میانه ی آن مسطیل های مجزایی وجود دارد که هر یک از آنها از طراحی سنتی زیبایی بهره برده اند. برخی دارای طرح های کوچک و برخی دارای طرح های بزرگ هستند. در پایین ترین حاشیه ی افقی آنها نیز نواری ترکیبی از رنگ های خاکستری، سفید، مشکی و طوسی قرار دارد که از طرح های شمسه ای و کهکشانی زیبایی برخوردارند.

دکوراتیو

در طراحی اتاق خواب با طرح رامونا می توانید از طراحی با سبک سنتی استفاده کرد. برای مثال از گلیم کوچکی به جای قالیچه استفاده کنید و برای کفپوش نیز رنگ سفید را انتخاب کنید. البته رنگ قهوه ای هم می تواند گزینه ی خوبی باشد. همچنین به منظور تکمیل فضای سنتی می توانید در گوشه ی اتاقتان از مبلمانی از جنس حصیری استفاده کنید.

مخاطب خاص

طرح رامونا که طرحی سنتی محسوب می شود مورد پسند جوانان و البته میانسالان نیز قرار می گیرد که البته این انتخاب به سلیقه و روحیات مخاطب نیز بستگی دارد. به طور کلی طرح رامونا به دلیل سنتی بودن طراحی و رنگ آمیزی مورد توجه سنتی گرایان قرار می گیرد.