روتختی دو نفره طرح رامونا

روتختی دونفره

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

259,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

محتویات بسته

روتختی رامونا از جمله مدل های محبوب روتختی دو نفره است که در دسته روتختی های سنتی قرار می گیرد. سرویس دو نفره ی این روتختی شامل یک لحاف، یک ملحفه کشدار، دو عدد روبالشی و دو روکش کوسن می باشد. میانه های لحاف بوسیله ی دستگاه های دوخت صنعتی وسط دوزی شده است. وسط دوزی لحاف باعث سفت و بند شدن الیاف موجود در لحاف به پارچه ی آن می شود و مانع از لغزش الیاف در راستای لحاف می شود.

معماری پارچه

روتختی طرح رامونا با رنگ زمینه مشکی همراه با طرح های بسیار ریز و زیبایی است که در میانه ی آن مسطیل های مجزایی وجود دارد که هر یک از آنها از طراحی سنتی زیبایی بهره برده اند. برخی دارای طرح های کوچک و برخی دارای طرح های بزرگ هستند. در پایین ترین حاشیه ی افقی آنها نیز نواری ترکیبی از رنگ های خاکستری، سفید، مشکی و طوسی قرار دارد که از طرح های شمسه ای و کهکشانی زیبایی برخوردارند.

دکوراتیو

در طراحی اتاق خواب با طرح رامونا می توانید از طراحی با سبک سنتی استفاده کرد. برای مثال از گلیم کوچکی به جای قالیچه استفاده کنید و برای کفپوش نیز رنگ سفید را انتخاب کنید. البته رنگ قهوه ای هم می تواند گزینه ی خوبی باشد. همچنین به منظور تکمیل فضای سنتی می توانید در گوشه ی اتاقتان از مبلمانی از جنس حصیری استفاده کنید.

مخاطب خاص

طرح رامونا که طرحی سنتی محسوب می شود مورد پسند جوانان و البته میانسالان نیز قرار می گیرد که البته این انتخاب به سلیقه و روحیات مخاطب نیز بستگی دارد. به طور کلی طرح رامونا به دلیل سنتی بودن طراحی و رنگ آمیزی مورد توجه سنتی گرایان قرار می گیرد.

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگمشکی
طرح زمینهاسلیمی , چهارخانه
تناسب سنمیانسال

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو