روتختی دونفره طرح پونا

روتختی دونفره

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

259,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

روتختی پونا چه تکه هایی دارد؟

روتختی دونفره طرح پونا در یک بسته بندی شیک محتوی 6 تکه ارسال می شود. این تکه ها شامل یک لحاف دو رو، یک ملحفه ی خوشخواب، دو روبالشی و دو روکوسنی می باشد. لحاف بوسیله ی دستگاه دوخت صنعتی تهیه می شود و از کیفیت دوخت بالایی برخوردار است. میانه های لحاف دارای وسط دوزی (دوخت های میانی) است. این دوخت های میانی باعث سفت و بند شدن الیاف به پارچه ی لحاف می شود و باعث می شود که در طول عمر استفاده از این سرویس، شکل ظاهری لحاف حفظ شده و از زیبایی آن کاسته نشود. ملحفه ی خوشخواب نیز بصورت کشدوزی شده است و در دو اندازه ی متفاوت عرضه می شود. شما در اولین مرحله از ثبت سفارش خود، اندازه ی این ملحفه را انتخاب می کنید. روبالشی ها بصورت حاشیه دار هستند. وجود حاشیه در دور تا دور روبالشی باعث جلوه ی بیشتر آن در سرویس خوابتان می شود.

معماری پارچه روتختی

طرح جذاب پونا یکی از طرح های خاص و پر طرفدار محسوب می شود. وجود طرح های اسلیمی با طراحی هایی به صورت دورگیری مشکی و زمینه ی سفید با فاصله های یکسان در نزدیکی حاشیه بر زیبایی این طرح می افزاید. همچنین قرار گرفتن طرح های ریز نقش در زمینه و به صورت پراکنده در سبکی دلنشین موجب افزایش جذابیت این طرح می شود.

دکوراتیو

در طراحی اتاق با استفاده از مدل روتختی پونا، پیشنهاد می شود که کفپوش ها را به رنگ قهوه ای انتخاب کنید. برای سرویس تخت خواب خود نیز رنگ قهوه ای سوخته را استفاده کنید. دیوارها را با کاغذ دیواری سبز رنگ بپوشانید و برای گوشه ای از اتاق خوابتان مبلمانی به رنگ سبز در نظر بگیرید. همچنین پرده ها را به رنگ سفید همراه با طراحی هایی با رنگ سبز انتخاب کنید.

مخاطب خاص

روتختی زیبای پونا با داشتن طرح های اسلیمی به صورت حاشیه در کنار لحاف، توجه افراد با سلیقه های متفاوت را به خود منعطف می کند. افرادی که به دنبال مدل روتختی با رنگ بندی ملایم و خنثی می باشند از این طرح و رنگ استقبال می کنند.

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگمشکی
ترکیب رنگتیره , خنثی
طرح زمینهاسلیمی
سبکسنتی
تناسب سنمیانسال

نوشتن دیدگاه

روتختی دونفره طرح پونا

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

نوشتن دیدگاه

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو