ست لحاف و روتختي پرژین

220,000 تومان

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معماری پارچه

طرح جذاب پرژین یکی از طرح های خاص و پر طرفدار محسوب می شود. وجود طرح های اسلیمی با طراحی هایی به صورت دورگیری مشکی و زمینه ی صورتی ملایم با فاصله های یکسان در نزدیکی حاشیه ی این طرح بر زیبایی آن افزوده است. همچنین وجود طرح های ریز نقشی در زمینه به صورت پراکنده و طراحی دلنشین موجب جذابیت بیشتر این مدل روتختی می شود. همه ی این طرح های زیبا بر زمینه ی بنفش طراحی شده اند.

دکوراتیو

در صورت استفاده از روتختی با طرح پرژین، به منظور داشتن دکوراسیون مناسب در اتاق خواب توصیه می شود که کفپوش ها و سرویس تخت خواب خود را به رنگ سفید انتخاب کنید زیرا این انتخاب باعث می شود که علاوه بر ایجاد هارمونی رنگی مناسب، اتاق بزرگتر از اندازه واقعی به نظر برسد. برای دیوارها می توانید از کاغذ دیواری به رنگ سبز و یا زرد مایل به نخودی استفاده کنید. همچنین توصیه می شود رنگ پرده ها را با رنگ کاغذ دیواری ست کنید. قرار دادن کاناپه ای به رنگ بنفش در گوشه ای از اتاق می تواند تکمیل کننده ی دکوراسیون اتاق خواب شما باشد.

مخاطب خاص

روتختی با طرح پرژین با داشتن طرح های اسلیمی به صورت حاشیه در کنار لحاف توجه افراد با سلیقه های متفاوت را به خود جلب می کند، افرادی که به دنبال طرح های ساده و شیک هستند، افرادی که به دنبال نمونه های سنتی هستند و همچنین افراد مشکل پسند که کارهای کلاسیک و سنتی را ترجیح می دهند.