روتختی دو نفره طرح پاملا

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

239,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

روتختی دو نفره پاملا

روتختی پاملا با رنگ زمینه قرمز سیر و جگری و با وجود طرح هایی به صورت طلاکوبی شده در آن زمینه، از جمله مدل های محبوب روتختی در میان زوج های جوان، میانسال و بزرگسال می باشد. این سرویس روتختی دارای شش تکه شامل یک لحاف دورو، یک کاور تشک، دو روبالشتی و دو روکش کوسن می باشد. لحاف از الیاف مرغوب و لایه ای نرم و ضد حساسیت پر شده است. میانه های لحاف بوسیله ی دستگاه دوخت صنعتی وسط دوزی شده است و الیاف و پارچه ی لحاف را به یکدیگر متصل نموده است. بدین ترتیب بدون نگرانی از لغزش الیاف درون لحاف، می توانید به راحتی همه ی تکه های سرویس روتختی خود را شستشو دهید. کاور تشک نیز بصورت کشدار تهیه شده است و در دو اندازه ی استاندارد برای تشک های با عرض 160 و 180 سانتیمتر عرضه می شود. روبالشی ها بصورت حاشیه دار بوده و دهانه ی ورود بالش به درون آنها بصورت پاکتی شکل است.

معماری پارچه

در طرح پاملا نیز تمامی رنگ های استفاده شده از دسته رنگ های گرم هستند. طرح های اسلیمی زیبا و جذاب به رنگ نارنجی و تراکم کم تمامی سطح روتختی با زمینه ی قرمز را پوشانده است. همچنین بر بعضی از نقاط طرح ها رنگ سبز به مقدار کمی به کار رفته است و به جذابیت رنگ قرمز افزوده است چرا که رنگ سبز مکمل رنگ قرمز محسوب می شود و هارمونی رنگ زیبایی را با آن ایجاد می کند.

دکوراتیو

در طراحی دکوراسیون اتاقی با طرح روتختی پاملا توصیه می شود که تنها به مقدار کمی از رنگ های گرم استفاده کنید و یا در صورت امکان استفاده نکنید. برای کاغذ دیواری از ترکیب رنگ های سفید و سبز استفاده کنید چرا که علاوه بر افزودن بر جذابیت اتاق، مکمل رنگ قرمز نیز می باشد و با روتختی طرح پاملا رابطه مناسبی برقرار می کند. برای انتخاب رنگ پرده ها نیز ترکیب رنگ سفید و سبز را در نظر داشته باشید. پارکت ها را به رنگ قهوه ای شکلاتی انتخاب کنید و برای تخت خواب خود رنگ سفید را برگزینید. همچنین کاناپه ای سبز رنگ در گوشه ای از اتاق می تواند تکمیل کننده ی این اتاق زیبا شود.

مخاطب خاص

می توان جوانان و میانسالان را مخاطبین ویژه ی این طرح معرفی کرد. زیرا ترکیب رنگی آن اغلب مورد توجه جوانان قرار می گیرد و طراحی نقوش آن را نیز همه ی سنین از جمله جوانان و میانسالان و همچنین هنرمندان می پسندند.

نوشتن دیدگاه

روتختی دو نفره طرح پاملا

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

نوشتن دیدگاه

لوازم جانبی

30 محصول مشابه یافت شد

محصولات بازدیدشده

محصولات بازدیدشده

منو