سرویس روتختي ترک دونفره نینا

259,000 تومان


* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتین پنبه.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثابت ماندن رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

سرویس روتختي ترک نینا:

سرویس روتختي ترک دونفره نینا

سرویس روتختي ترک نینا طرحی زیبا از نمایش گل ریزان و برگریزان در زمینه روتختي می باشد. گل های ریز صورتی و آبی در زمینه ی سفید روتختي پراکنده شده اند و طرح های مشبک و چهارخانه ای به صورت نوارهایی باریک از عرض روتختي عبور می کنند. اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس روتختي ترک نینا هستید می توانید همه اطلاعات مورد نیاز خود را در این صفحه کسب کنید.

سرویس روتختي که برای من ارسال می شود چه تکه هایی دارد؟

تکه های سرویس روتختی نینا

سرویس روتختي ترک نینا در حالت مرسوم به صورت 6 تکه است. در بسته ی 6 تکه ای که برای شما ارسال می شود یک لحاف، یک ملحفه خوشخواب، دو عدد روبالشی و دو عدد روکوسنی وجود دارد. لحاف با الیاف مرغوب پر شده و بوسیله ی دوخت صنعتی با طرح هایی به شکل قلب و لوزی وسط دوزی شده است. ملحفه خوشخواب نیز به صورت کشدوزی شده برایتان ارسال می شود. همچنین دو عدد روبالشی و دو عدد روکوسنی که در ابعاد استاندارد تهیه شده اند، در بسته شما وجود دارند.

جنس پارچه این سرویس روتختي ترک چیست؟

جنس و کیفیت پارچه سرویس

قطعا در خرید غیر حضوری سرویس روتختي یکی از نگرانی های شما به جنس و کیفیت پارچه مربوط می شود. جنس پارچه این روتختي ساتین پنبه است. ساتین پنبه نوعی کتان نرم است و مواد تشکیل دهنده ی آن شامل نخ و پنبه می باشد. با توجه به قدمت چندین ساله ی این پارچه ها و میزان حجم بالای فروش این سرویس های روتختي، ویترینی شو این اطمینان را به شما می دهد که کیفیت و لطافت پارچه ی این سرویس رضایت شما را جلب خواهد کرد تا جایی که در صورت عدم تایید کیفیت روتختي، شما می توانید از پذیرش این سرویس امتناع کنید.

منظور از لحاف دورو در سرویس روتختي چیست؟

لحاف دورو در روتختی ترک

سرویس روتختي می تواند دارای لحافی دورو و یا یک رو باشد. لحاف دورو به این معنی است که هر دو روی لحاف شما دارای طرح و رنگ می باشد و از جنس پارچه ی ساتین پنبه تهیه شده است. در اغلب موارد روی دوم لحاف متفاوت از روی اول لحاف است. بدین ترتیب شما با خرید یک سرویس روتختي دورو می توانید از هر دو روی لحاف خود در تزئین اتاق خوابتان استفاده کنید. اما لحاف یک رو به این معنی است که روی دیگر لحاف شما از جنس تترون و دارای طرحی ساده است. در واقع برای روی دیگر لحاف پارچه تترون ساده رنگی به کار برده شده است و طرح دار نیست.

ملحفه خوشخواب را چطور سفت و بند کنم؟

سرویس ملحفه ترک صورتی

برای راحتی پوشش دادن تشک، کاور تشک ( یا همان ملحفه خوشخواب) بصورت کشدار تهیه می شود. شما در مرحله ی ثبت سفارش خود، می بایست دقت کافی در تعیین اندازه تشک خود داشته باشید تا ملحفه ی مناسب تخت شما برایتان ارسال شود. کشدار بودن ملحفه باعث می شود که شما به راحتی بدون نیاز به کمک شخصی دیگر، کاور تشک خود را به صورت شیک و محکم بند کنید.

وسط دوزی لحاف چه تاثیری در سرویس روتختي من دارد؟

وسط دوزی صنعتی در روتختی

وسط دوزی لحاف با استفاده از دستگاه دوخت صنعتی انجام می شود. انجام عملیات وسط دوزی با استفاده از چرخ های عظیم صنعتی موجب افزایش کیفیت و دقت دوخت می شود. همچنین هیچ گونه لغزش جانبی یا طولی در پارچه رخ نمی دهد و شما لحافی با کیفیت بالا دریافت می کنید. تاثیر دیگر وسط دوزی را در مرحله ی شستشو شاهد خواهید بود. جایی که بدون نگرانی از سر خوردن و جابجایی الیاف درون لحاف، می توانید حتی لحاف خود را به طور کامل شستشو دهید.

روبالشی و روکسنی سرویس روتختي نینا:

روبالشی و روکوسنی ترک در سرویس روتختي

روکوسنی در بسته روتختی

روبالشی در سرویس ترک

روبالشی و روکوسنی سرویس روتختي شما مطابق ابعاد استاندارد تهیه می شود. این ابعاد به ترتیب معادل 50*70 سانتیمتر و 40*40 سانتیمتر تهیه می شود. روبالشی ها بصورت حاشیه دار هستند و محل ورود بالش به داخل آنها بصورت پاکتی تعبیه شده است. همچنین روکوسنی ها نیز دارای دهانه ی پاکتی شکل هستند و می توانید به راحتی بالش و کوسن خود را درون این تکه ها جای دهید.

لحاف و روتختی صورتی

چیدمان بالش و کوسن و روتختی و لحاف

ست کردن با روتختی ترک صورتی

سلام
من بیشتر از این گلهای ریر این روتختی خوشم میاد.اصلا انگار که آروم میشم.لطف کنین سریع بدستم برسونین.ممنون

سلام خسته نباشید ویترینی شو
این روتختیو سفارش داده بودم خیلی سریعتر از چیزی که فکر میکردم به دستم رسید همونیه که میخواستمو فکرشو میکردم جنسشم عالیه ممنون بابت زحماتتون

سلام خسته نباشید
ویترینی شو این روتختیتون خیلی خیلی قشنگه میخواستم ببینم این طرح تک نفرشم دارین؟من تک نفرشو میخوام اما هر چی گشتم پیدا نکردم

سلام خسته نباشید
گل های ریز این روتختیو خیلی قشنگ کرده یه کاره متفاوته کم پیدا میشه روتختیایی با گل های ریز ممنون که شما همه ی سلیقه ها رو در نظر میگیرین خیلی وقت بود دنبال طرحی با گلهای ریز برا رو تختیم بودم که خوشحالم اینجا پیدا کردم حتما سفارش میدم
ممنون ویترینی شو

سلام.
فروزان هستم.قبلا هم ازتون یه سرویس روتختی خریدم برای خواهرم.اون سری که راضی بودم حالا از این مدل دوتا میخوام.ممنون میشم اگه مثل خرید قبلی سریع به دستم برسونید.

سلام و خسته نباشید. این کار به موقع به دستم رسید. ممنون از لطفتون. پایا باشید و سرافراز