روتختی اسپرت دونفره مدل نیلوفر

225,000 تومان

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معماری پارچه

طرح نیلوفر از زمینه ای به رنگ آبی برخوردار است که در نزدیک حاشیه ی پایین و بالا گل های نیلوفری به شکل شکوفه و غنچه به رنگ سفید با پرچم های زرد نارنجی که مکمل رنگ آبی هستند و هارمونی زیبایی با یکدیگر دارند طراحی شده است. همچنین طرح هایی تنها به صورت دورگیری و به رنگ آبی روشن و مشکی در بافت خود پارچه قرار دارد که باعث جذاب تر شدن طرح نیلوفر شده است. همچنین روکش تشک از رنگ آبی فیروزه ای همراه با طرح های دورگیری شده برخوردار است.

دکوراتیو

می توانید با طراحی دکوراسیون به رنگ سفید، فضایی مدرن را برای اتاق خود ایجاد کنید. کفپوش و کاغذ دیواری های سفید رنگ می تواند به زیبایی اتاق بیفزاید. پرده های اتاق را به رنگ آبی انتخاب کنید. همچنین اگر می خواهید برای اتاق خود کاناپه ای را در نظر بگیرید، پیشنهاد می شود کاناپه را با رنگ پرده ها ست کنید. یک گلدان قهوه ای رنگ همراه با تعدادی گل طبیعی می تواند محیط اتاق شما را به زیبایی گل آرایی و تکمیل کند.

مخاطب خاص

طرح نیلوفر که در آن از رنگ های آبی و سفید استفاده شده و در طراحی دکوراسیون آن استفاده از گل های طبیعی را پیشنهاد دادیم، فضایی زیبا و عطر آگین را برای مخاطب به ارمغان می آورد. همچنین، فضای طراحی شده برای آن به نوعی مدرن محسوب می شود و متناسب با نوجوانان و جوانان طراحی شده است. همچنین، دوستداران طبیعت و افراد با روحیه برون گرا این طرح را می پسندند.