روتختی دو نفره طرح نیلوفر

روتختی دونفره

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

269,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

ابی - روتختی دو نفره طرح نیلوفر

نزدیک - روتختی دو نفره طرح نیلوفر

کوسن - روتختی دو نفره طرح نیلوفر

رویی - روتختی دو نفره طرح نیلوفر

پشت لحاف - روتختی دو نفره طرح نیلوفر

تکه ها - روتختی دو نفره طرح نیلوفر

روتختی دو نفره نیلوفر

اگر به دنبال طرحی برای سرویس خوابتان هستید که علاوه بر القای آرامش و سکون، حس حیات و زندگی را برایتان به ارمغان بیاورد، سرویس روتختی طرح نیلوفر می تواند یک پیشنهاد جالب توجه باشد. آبی آرامش بخش ترین رنگ مورد استفاده در دکوراسیون اتاق خواب می باشد. از طرفی وجود گل های نسبتا" بزرگ نیلوفر در زمینه ی این سرویس روتختی، موجب ایجاد حس نشاط، زندگی و پویایی در فضای اتاق خواب می شود. در صورت خرید اینترنتی روتختی دو نفره طرح نیلوفر، بسته ای برای شما ارسال می شود که محتوی شش تکه است. این تکه ها شامل یک لحاف دو رو، یک ملحفه ی تشک، دو روبالشی و دو روکش کوسن می باشند. لحاف بزرگترین تکه ای است که در این بسته قرار داده شده است. این لحاف بوسیله ی دستگاه دوخت صنعتی تهیه شده است و میانه های آن دارای وسط دوزی می باشد. ملحفه نیز بصورت کشدار تهیه شده است و متناسب با انتخاب شما، برای یکی از اندازه های عرض تشک 160 و یا 180 سانتیمتر ارسال می شود.

معماری پارچه

طرح نیلوفر از زمینه ای به رنگ آبی برخوردار است که در نزدیک حاشیه ی پایین و بالا گل های نیلوفری به شکل شکوفه و غنچه به رنگ سفید با پرچم های زرد نارنجی که مکمل رنگ آبی هستند و هارمونی زیبایی با یکدیگر دارند طراحی شده است. همچنین طرح هایی تنها به صورت دورگیری و به رنگ آبی روشن و مشکی در بافت خود پارچه قرار دارد که باعث جذاب تر شدن طرح نیلوفر شده است. همچنین روکش تشک از رنگ آبی فیروزه ای همراه با طرح های دورگیری شده برخوردار است.

دکوراتیو

می توانید با طراحی دکوراسیون به رنگ سفید، فضایی مدرن را برای اتاق خود ایجاد کنید. کفپوش و کاغذ دیواری های سفید رنگ می تواند به زیبایی اتاق بیفزاید. پرده های اتاق را به رنگ آبی انتخاب کنید. همچنین اگر می خواهید برای اتاق خود کاناپه ای را در نظر بگیرید، پیشنهاد می شود کاناپه را با رنگ پرده ها ست کنید. یک گلدان قهوه ای رنگ همراه با تعدادی گل طبیعی می تواند محیط اتاق شما را به زیبایی گل آرایی و تکمیل کند.

مخاطب خاص

طرح نیلوفر که در آن از رنگ های آبی و سفید استفاده شده و در طراحی دکوراسیون آن استفاده از گل های طبیعی را پیشنهاد دادیم، فضایی زیبا و عطر آگین را برای مخاطب به ارمغان می آورد. همچنین، فضای طراحی شده برای آن به نوعی مدرن محسوب می شود و متناسب با نوجوانان و جوانان طراحی شده است. همچنین، دوستداران طبیعت و افراد با روحیه برون گرا این طرح را می پسندند.

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگآبی , فیروزه ای
ترکیب رنگسرد
طرح زمینهگل دار
سبککلاسیک
تناسب سنجوان

نوشتن دیدگاه

روتختی دو نفره طرح نیلوفر

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

نوشتن دیدگاه

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو