ست کاور لحاف ترک دونفره 4 تکه طرح NATURA V2 برند Majoli

280,000 تومان

تمام شد


لــوازم جــانبی پیشنهادی

بینش و احساساتی که از اطراف در هر فردی شکل می گیرد نشات گرفته از نگاه آن فرد به اجزاء تشکیل دهنده محیط پیرامون خودش می باشد. رنگ به عنوان اساسی ترین عنصر نگاه تاثیری عمیق در عواطف، احساسات و اخلاقیات آن فرد می گزارد. از اینرو انتخاب روتختی مناسب جهت استفاده در ساعاتی که یک سوم عمر هر فرد را تشکیل می دهد از نظر رنگ بسیار مهم می باشد.

مدل روتختی NATURA دارای طیف رنگی متشکل از قرمز ، زرشکی و صورتی می باشد. اگرچه در نگاه اول این تنوع به چشم نمی آید اما از نظر علم روانشناسی رنگ ها هرکدام ازاین رنگ ها درون روتختی تاثیرات خاص خودشان را می گزارند که این از محاسن این روتختی کلاسیک می باشد.

از آنجا که رنگ قرمز بوجود آورنده شور و هیجان در انسان می باشد لذا مدل روتختی دونفره NATURA می تواند مناسب زوج های جوان باشد. همچنین تاچ های صورتی به کار رفته در این مدل روتختی جدید باعث بوجود آمدن احساس آرامش در فرد شده و در مواقعی که زوج جوان ما لبریز از احساس شده اند کارایی دارد. رنگ قالب زرشکی در مدل روتختی ترکیه ای NATURA از برند مطرح Majoli نیز موجب تنظیم شدن ضربان قلب شده و می تواند هیجان بوجود آمده از رنگ قرمز را متعادل کند. زرشکی باعث می شود افرادی که احساس نا امیدی و دلواپسی دارند یا احساس خشم و شکست خوردگی آنها را فراگرفته است از این احساس رهایی یابند و سبب اوج گرفتن روح فرد می شود. از اینرو زرشکی را یک رنگ روحانی می نامند.

قیمت روتختی دونفره NATURA آن را به یک روتختی با قیمت مناسب تبدیل کرده است و ویترینی شو خرید اینترنتی این روتختی دونفره زیبا و کلاسیک را برای شما خریداران گرامی میسر کرده است. این مدل از جدیدترین مدل های روتختی برند Majoli می باشد که متشکل از 4 تکه شامل کاور لحاف، ملحفه و 2 عدد روبالشی 50 در 70 سانتی متر می باشد. شستشوی این مدل روتختی به آسانی توسط لباس شویی و دست صورت می گیرد و جنس پارچه مرغوب آن که از کتان رنفورس (Ranforce) می باشد موجب شده است که نگرانی از بابت رفتن رنگ آن وجود نداشته باشد. ویترینی شو خرید این روتختی کلاسیک را به زوج های جوان و نیز زوج هایی که سال های بیشتری از زندگی مشترکشان می گذرد اما همچنان شور و هیجان خود را حفظ کرده اند توصیه می کند. ما با ارائه این مدل روتختی زیبا و با قیمت مناسب تمام سعی خود را برای جلب رضایت شما مشتریان گرانقدر به کار بسته ایم و امیدواریم شما نیز با تجربه مثبتی که از خرید اینترنتی روتختی دونفره NATURA کسب می کنید از خوابی سراسر آرامش برخوردار شوید.

با سلام و وقت بخیر
این نظر لطف شماست. رضایت شما باعث خرسندی و افتخار ماست. امیدواریم همواره در سلامتی و خوشی باشید.

سلام
من این طرح رو به همراه لحاف لایت VIP برای جهیزیه م خریدم. واقعا" شیک و باکلاسه. گفتم بیام تشکر کنم ازتون. حتما" شما رو به دوستام معرفی می کنم.