روتختی دو نفره طرح نارنج

روتختی دونفره

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

259,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

معرفی روتختی طرح نارنج

همیشه اتاق خواب های شاد و پر طراوت مورد علاقه ی زوج های پر انرژی بوده است. سرویس روتختی طرح نارنج نیز با تابش انرژی و شادابی در فضای اتاق مورد توجه این افراد قرار می گیرد. رنگ زمینه ی این طرح به رنگ نارنجی و قهوه ای می باشد و به خوبی حس گرما را در اتاقتان القا می کند. در صورت خرید اینترنتی روتختی طرح نارنج، بسته ای برای شما ارسال می شود محتوی شش تکه می باشد. لحاف بزرگترین تکه ای است که در این بسته قرار داده شده است. این لحاف بوسیله ی الیاف لایه ای و پیوسته پر شده است و میانه های آن دارای دوخت هایی به شکل لوزی، بیضی و ... می باشد. این دوخت های میانی باعث سفت و بند شدن و چسبیدن کامل الیاف لحاف به پارچه ی آن می شوند. کاور تشک نیز بصورت کشدوزی شده تهیه شده است. روبالشی ها حاشیه دار هستند و دهانه ی ورود بالش به درون آنها بصورت پاکتی تعبیه شده است.

معماری پارچه

در طرح نارنج ترکیب رنگهای نارنجی، قهوه ای، خردلی، صورتی و بنفش، شادابی و نشاط را به مخاطب القاء می کند. توپک های نارنجی، خردلی، صورتی و بنفش رنگ، که همگی به نوعی از طبقه ی رنگ های گرم محسوب می شوند بر زمینه ی قهوه ای قرار گرفته اند و همچنین حلقه های سفید و نارنجی بر روی آنها جلوه گری می کند. با توجه به خنثی بودن رنگ قهوه ای، جلوه گری حلقه های سفید و نارنجی نمود بیشتری می یابد. همچنین لایه های زیرین لحاف به رنگ نارنجی پرتقالی است که طرح های بسیار ریز توپی و حلقه ای با رنگ های سفید و قهوه ای به صورت پراکنده بر روی آن طراحی شده است.

دکوراتیو

در طراحی دکوراسیون این اتاق باید نکات ریز زیبایی شناسی را سنجید چرا که روتختی از رنگ های مختلف تشکیل شده است. اول از همه رنگ پیشنهادی برای کاغذ دیواری آبی روشن است که علاوه بر هارمونی رنگی خوبی که با رنگ نارنجی ایجاد می کند، حس آرامش را نیز به شما القاء می کند و باعث می شود که در هنگام استراحت خواب خوبی را تجربه کنید. برای کفپوش می توانید از پارکت قهوه ای رنگ استفاده کنید. توصیه می شود که در انتخاب رنگ آباژور و کاناپه ی کوچکی که می خواهید در گوشه اتاق قرار دهید، رنگ نارنجی پرتقالی را در نظر بگیرید.

مخاطب خاص

طرح نارنج برای زوج های جوان طراحی شده است که البته دیگر سنین هم آن را می پسندند. افراد پرشور و نشاط نیز جذب رنگ نارنجی این طرح و ترکیب رنگ شاد موجود در آن می شوند. علاوه بر آن، دکوراسیون پیشنهاد شده در اتاق منجر به تخلیه انرژی آنها و سبب آرامش روح و خواب راحت آنان می شود.

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگنارنجی , قهوه ای
ترکیب رنگگرم
طرح زمینههندسی
سبکمدرن , اسپرت
تناسب سنجوان

نوشتن دیدگاه

روتختی دو نفره طرح نارنج

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

نوشتن دیدگاه

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو