مدل روتختي دونفره نارنج

220,000 تومان

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معماری پارچه

در طرح نارنج ترکیب رنگهای نارنجی، قهوه ای، خردلی، صورتی و بنفش، شادابی و نشاط را به مخاطب القاء می کند. توپک های نارنجی، خردلی، صورتی و بنفش رنگ، که همگی به نوعی از طبقه ی رنگ های گرم محسوب می شوند بر زمینه ی قهوه ای قرار گرفته اند و همچنین حلقه های سفید و نارنجی بر روی آنها جلوه گری می کند. با توجه به خنثی بودن رنگ قهوه ای، جلوه گری حلقه های سفید و نارنجی نمود بیشتری می یابد. همچنین لایه های زیرین لحاف به رنگ نارنجی پرتقالی است که طرح های بسیار ریز توپی و حلقه ای با رنگ های سفید و قهوه ای به صورت پراکنده بر روی آن طراحی شده است.

دکوراتیو

در طراحی دکوراسیون این اتاق باید نکات ریز زیبایی شناسی را سنجید چرا که روتختی از رنگ های مختلف تشکیل شده است. اول از همه رنگ پیشنهادی برای کاغذ دیواری آبی روشن است که علاوه بر هارمونی رنگی خوبی که با رنگ نارنجی ایجاد می کند، حس آرامش را نیز به شما القاء می کند و باعث می شود که در هنگام استراحت خواب خوبی را تجربه کنید. برای کفپوش می توانید از پارکت قهوه ای رنگ استفاده کنید. توصیه می شود که در انتخاب رنگ آباژور و کاناپه ی کوچکی که می خواهید در گوشه اتاق قرار دهید، رنگ نارنجی پرتقالی را در نظر بگیرید.

مخاطب خاص

طرح نارنج برای نوجوانان و جوانان طراحی شده است که البته دیگر سنین هم آن را می پسندند. افراد پرشور و نشاط نیز جذب رنگ نارنجی این طرح و ترکیب رنگ شاد موجود در آن می شوند. علاوه بر آن، دکوراسیون پیشنهاد شده در اتاق منجر به تخلیه انرژی آنها و سبب آرامش روح و خواب راحت آنان می شود.