روتختی دونفره طرح میونگ

روتختی دونفره

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتین پنبه.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثابت ماندن رنگ.

جزییات بیشتر

319,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

نمای بالا - روتختی دونفره طرح میونگ

کلوز اپ - روتختی دونفره طرح میونگ

نمای کنار - روتختی دونفره طرح میونگ

تکه ها - روتختی دونفره طرح میونگ

پشت لحاف - روتختی دونفره طرح میونگ

دوخت - روتختی دونفره طرح میونگ

فسفری - روتختی دونفره طرح میونگ

کوسن - روتختی دونفره طرح میونگ

روتختی دونفره طرح میونگ، طرح و رنگ:

در انتخاب یک ست لحاف و روتختی مناسب، بایستی در نظر داشته باشید که رنگ ها بازیگران خاموش جلوه های اطراف ما هستند. نقش های زیرکانه و نامحسوس آنها در لحظه لحظه ی زندگی انسان هم نشینی می کنند. مدل روتختی میونگ، از هم نشینان دوست داشتنی در فضای اتاق خوابی پویا و پر نشاط است. رنگ این مدل روتختی، سبزِ روشن و متمایل به سبز پسته ای است. طراحی روتختی با این رنگ و درخشش آن در فضای اتاق خواب باعث القاء حس نشاط، شادابی، خوشبختی و سلامتی و مهمتر از همه حس آرامش می شود. عبور ناموزون نوارهای طوسی رنگ در زمینه ی سبز این مدل روتختی حس شادابی و نیز بازی رنگ ها با ذهن مخاطب را تداعی می کند. رویه زیرین این مدل روتختی نیز به رنگ طوسی است که با عبور نوارهای سبز رنگ زینت داده شده است. افرادی که همواره دنبال تغییر و دگرگونی هستند از مخاطبان این مدل روتختی هستند. علاوه بر مدل دونفره این روتختی، نوجوانان نیز می توانند این طرح را به عنوان مدل روتختی یکنفره انتخاب کنند.

روتختی دونفره طرح میونگ، کیفیت:

اگر به دنبال خرید روتختی به منظور تغییر فضای اتاق خواب خود به یک فضای مملوء از نشاط هستید، مدل روتختی میونگ را به شما توصیه می کنیم. جنس پارچه ی این مدل روتختی از نوع ساتین پنبه است که دارای درصد بالایی پنبه است. پارچه ی این مدل روتختی در کشور کره جنوبی تولید می شود و از مرغوبیت بالایی برخوردار است. لحاف این سرویس روتختی با استفاده از الیاف ضدحساسیت پلی استر سفید پر می شود و بوسیله ی دوخت صنعتی وسط دوزی می شود تا امکان شستشوی راحت این لحاف میسر شود. این سرویس روتختی شیک و زیبا می تواند زینت دهنده ی اتاق خواب افراد پویا و شاداب باشد.

روتختی دونفره طرح میونگ، محتویات:

در صورت خرید اینترنتی روتختی دونفره طرح میونگ، بسته ای شش تکه برایتان ارسال می شود. این بسته شامل یک لحاف بزرگ دورو، یک ملحفه ی خوشخواب، دو عدد روبالشی و دو عدد روکش کوسن می باشد. همه ی این تکه ها در ابعاد استاندارد سرویس های خواب دونفره تهیه شده اند و از کیفیت دوخت بالایی برخوردارند. لحاف بوسیله ی دستگاه دوخت صنعتی تهیه شده و میانه های آن دارای وسط دوزی است. وجود وسط دوزی صنعتی در میانه های لحاف باعث سفت و بند شدن الیاف و پارچه ی لحاف به یکدیگر می شود و بدین ترتیب تضمینی بر ثبات شکل ظاهری لحاف در طول عمر استفاده از آن ایجاد می کند. ملحفه نیز بصورت کشدوزی شده است و شما می توانید به راحتی به وسیله ی آن خوشخواب خود را پوشش دهید. روبالشی ها و روکش های کوسن نیز توسط خیاط های مجرب و کارآزموده تهیه شده اند. دهانه ی ورودی بالش و کوسن به درون روبالشی و روکوسنی به شکل پاکتی شکل تعبیه شده است.

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگسبز , طوسی
ترکیب رنگسرد
سبکمینیمال
تناسب سنجوان

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

 
نظرات شما(5)
2017-01-26

title

بدنبود اما بهترهم میشه باشه

2017-01-26

title

بدنبود اما بهترهم میشه باشه

2016-06-05

عالی

وااااای چقدر خوشگله این طررررح
عالیه، شیک و شاداب
بازم از این طرح ها موجود کنید.
دنبالتونیم
ممنون

نظر شما چیه؟ بنویسید

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو