ست لحاف و روتختی مدل ترنج

220,000 تومان

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معماری پارچه

روتختی طرح ترنج با خطوط چهارخانه بزرگ و کوچک برای اتاق های بزرگ پیشنهاد می شود. زیرا چهارخانه کلیت تخت خواب را بزرگتر نشان داده و در اتاق های بزرگ جلوه گری خاصی دارد. همچنین طرح های ترنج بزرگ استفاده شده برروی چهارخانه های بزرگ فضایی سنتی برروی زمینه ای مدرن ایجاد کرده است. همچنین رنگ های بنفش مایل به خاکستری، عنابی چرک و نخودی چرک ترکیب رنگ خنثی ای را ایجاد کرده که طرح های ترنج با رنگ های درخشان سفید و آبی و نارنجی زیبایی و نشاط و سرزندگی را برروی روتختی به وجود آورده است.

دکوراتیو

برای روتختی طرح ترنج استفاده از رنگ کرمی نخودی برای پرده ها و همچنین رنگ استخوانی توصیه می شود. همچنین رنگ نارنجی می تواند فضای اتاق را کمی سرزنده تر جلوه دهد. می توان در کاغذ دیواری از رنگ های شکلاتی، نسکافه ای و خاکستری روشن با طرح های ریز و کوچک استفاده کرد. برای قالیچه و شب خواب می توان از رنگ قهوه ای استفاده کرد.

مخاطب خاص

این طراحی روتختی همراه با فضای پیشنهاد شده تقریبا برای سنین جوان تا میانسال پیشنهاد می شود. همچنین مورد پسند تمامی سنین واقع شده است. زیرا جلوه و زیبایی خاصی دارد. رنگ های درخشان در کنار رنگ های چرک و خنثی، جلوه های سنتی بر زمینه مدرن. می توان این طرح را یکی از بهترین طرح ها معرفی کرد. همچنین یکی از نکات مثبت آن به چشم نیامدن زیاد لکه ها برروی آن است.

اتاق خواب ما تقریبا 20 متر هست نمیدونم اینقدری بزرگ هست که این طرح توش به چشم بیاد یا نه. ولی ترکیب فضای سنتی روی زمینه مدرن خیلی این مدل رو به چشم جذاب کرده.