ست لحاف و روتختی مدل مینا

220,000 تومان

تمام شد

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معماری پارچه

روتختی طرح مینا با خطوط افقی همراه رنگ های خنثی خاکستری، طوسی روشن، مشکی و سفید و طرح های گل های بزرگ اسلیمی برروی حاشیه های بزرگ سفید و خاکستری و همنشینی در کنار رنگ صورتی که رنگی جذاب است، در کنار رنگ های خنثی جلوه گری خاصی دارد. فضایی صمیمی و دلنشین را برای روتختی و در محیط خواب ایجاد می کند. البته طرح های دیگری همچون توپ های سفید بر زمینه طوسی بر این فضا خیلی هم بی تاثیر نیست. مقدار کمی رنگ بنفش استفاده شده به لوکس تر نشان داده شدن روتختی نیز کمک می کند.

دکوراتیو

می توان برای این طرح از روتختی از سرویس اتاق خواب سفید استفاده کرد. مخصوصا تخت و کفپوش سفید رنگ اتاق را بازتر و فضا را مدرن تر جلوه می دهد. برای پرده می توان از رنگ سفید با طرح های صورتی یا بنفش استفاده کرد. البته قابل ذکر است هرچه طرح پرده کمتر و ساده تر باشد به زیبایی فضا کمک می کند. برای دیوارها هم رنگ زرد پیشنهاد می شود زیرا رنگ زرد مکمل بنفش و همچنین آرامش بخش روح انسان هست. می توانید آباژور را هم به رنگ زد انتخاب کنید و برای قالیچه می توان به رنگ پرده ها توجه کرد و از آن کمک گرفت.

مخاطب خاص

این طرح برای سنین جوان و افراد مدرن و سخت پسند طراحی شده است. همچنین فضای پیشنهادی در اتاق خواب هم می تواند به مدرن تر جلوه دادن این طرح و روتختی کمک کند.