روتختی دو نفره طرح مینا

روتختی دونفره

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

259,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

محتویات سرویس روتختی

روتختی مینا در بسته بندی دو نفره شامل لحاف، ملحفه کشدار تشک، دو روبالشی و دو روکوسنی می باشد. ابعاد این تکه ها در ابعاد استاندارد و متناسب با تخت های استاندارد دو نفره تهیه شده است. میانه های لحاف دارای دوخت هایی به شکل لوزی و منحنی می باشد. این دوخت ها که بوسیله ی دستگاه های دوخت صنعتی ایجاد می شوند باعث سفت و بند شدن مطلوب الیاف به پارچه لحاف می شوند. بدین ترتیب بدون داشتن نگرانی از تغییر فرم ظاهری لحاف، می توانید کلیه ی تکه های سرویس را به راحتی شستشو دهید.

معماری پارچه

روتختی طرح مینا با خطوط افقی همراه رنگ های خنثی خاکستری، طوسی روشن، مشکی و سفید و طرح های گل های بزرگ اسلیمی برروی حاشیه های بزرگ سفید و خاکستری و همنشینی در کنار رنگ صورتی که رنگی جذاب است، در کنار رنگ های خنثی جلوه گری خاصی دارد. فضایی صمیمی و دلنشین را برای روتختی و در محیط خواب ایجاد می کند. البته طرح های دیگری همچون توپ های سفید بر زمینه طوسی بر این فضا خیلی هم بی تاثیر نیست. مقدار کمی رنگ بنفش استفاده شده به لوکس تر نشان داده شدن روتختی نیز کمک می کند.

دکوراتیو

می توان برای این طرح از روتختی از سرویس اتاق خواب سفید استفاده کرد. مخصوصا تخت و کفپوش سفید رنگ اتاق را بازتر و فضا را مدرن تر جلوه می دهد. برای پرده می توان از رنگ سفید با طرح های صورتی یا بنفش استفاده کرد. البته قابل ذکر است هرچه طرح پرده کمتر و ساده تر باشد به زیبایی فضا کمک می کند. برای دیوارها هم رنگ زرد پیشنهاد می شود زیرا رنگ زرد مکمل بنفش و همچنین آرامش بخش روح انسان هست. می توانید آباژور را هم به رنگ زد انتخاب کنید و برای قالیچه می توان به رنگ پرده ها توجه کرد و از آن کمک گرفت.

مخاطب خاص

این طرح برای سنین جوان و افراد مدرن و سخت پسند طراحی شده است. همچنین فضای پیشنهادی در اتاق خواب هم می تواند به مدرن تر جلوه دادن این طرح و روتختی کمک کند.

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگبادمجانی
طرح زمینهراه راه
سبکاسپرت
تناسب سنجوان

نوشتن دیدگاه

نوشتن دیدگاه

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو