روتختی میکی موس Mickey Mouse

169,000 تومان


* 4 تکه مشتمل بر:

  - لحاف پر شده و وسط دوزی شده (5 ± 230*160)

  - ملحفه کشدار (عرض تشک 90 یا 120)

  - روبالشی (50*70)

  - روکوسنی (40*40)

* پارچه کتان نخ و پنبه، نرم و با کیفیت

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ

لــوازم جــانبی پیشنهادی

میکی موس یکی از شخصیت های محبوب کارتونی است که در سال 1928 خلق شد و تا کنون بیش از 130 فیلم و داستان کارتونی در ارتباط با او ساخته شده است. روتختی میکی موس نیز به دلیل پر طرفدار بودن این شخصیت در بین کودکان، از جمله روتختی های پر فروش می باشد.

روتختی میکی موس دارای رنگ زمینه ی سورمه ای است. میکی در پوشش همیشگی خود، با دستکش های سفید و شلوارکی قرمز رنگ و کفش هایی زرد، بر روی این روتختی طراحی شده است.

در صورت انتخاب روتختی میکی موس 4 تکه، سرویسی برایتان ارسال می شود که دارای یک لحاف دو رو، یک کاور تشک (ملحفه کشدار خوشخواب)، یک روبالشی و یک روکوسنی است. لحاف بوسیله ی الیاف یکپارچه و لایه ای پر شده است و بوسیله ی دوخت صنعتی وسط دوزی شده است. کاور تشک نیز در ابعاد استاندارد تخت های یک نفره تهیه شده است. روبالشی و روکوسنی نیز در ابعاد بالش و کوسن های استاندارد تهیه می شود و به ترتیب دارای ابعاد 50*70 و 40*40 سانتیمتر می باشد.

روتختی طرح میکی موس سرویسی با کیفیت مطلوب است. جنس پارچه ی این سرویس از نوع کتانی نرم و براق، مرسوم به ساتینت می باشد. کیفیت دوخت بالای لحاف در کنار کیفیت پارچه، خواب خوش و راحتی را برای کودک دلبند شما به ارمغان می آورد.