روتختی دونفره طرح میچکا

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

219,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

محتویات روتختی دونفره میچکا

در صورت خرید اینترنتی روتختی دونفره طرح میچکا این سرویس در یک بسته بندی شیک حاوی شش تکه برایتان ارسال می شود. این تکه ها شامل یک لحاف دورو، یک کاور تشک، دو روبالشی و دو روکوسنی می باشند. لحاف بوسیله ی دستگاه دوخت صنعتی تهیه شده است و از کیفیت دوخت بالایی برخوردار است. میانه های لحاف نیز دارای وسط دوزی می باشد. وسط دوزی باعث سفت و بند شدن یکپارچه ی الیاف به پارچه ی لحاف می شود و قابلیت شستشوی آن را فراهم می آورد. کاور تشک نیز به صورت کشدار است و در دو اندازه ی مختلف تهیه می شود. یکی برای تشک های با عرض 160 سانتیمتر و دیگری برای تشک های با عرض 180 سانتیمتر. این شما هستید که در اولین مرحله از ثبت سفارش خود تعیین می کنید که عرض تشک شما کدام یک از گزینه های فوق است و ما سرویسی متناسب با تشک شما را ارسال می کنیم. دو روبالشی که بصورت حاشیه دار هستند نیز در این بسته قرار داده شده است و محل ورود بالش به درون روبالشی بصورت پاکتی تعبیه شده است. روکش های کوسن نیز در ابعاد کوسن های مربعی استاندارد (40*40 سانتیمتر) تهیه شده اند.

معماری پارچه

در طرح جذاب میچکا، حاشیه ی بالا و پایین به رنگ مشکی و قسمت وسط روتختی به رنگ سفید طراحی شده است. در مرز میانی رنگ سفید و مشکی طرح های سنتی متشکل از طرح های بته جقه و اسلیمی به رنگ نوک مدادی طراحی شده است. این طرح های زیبا در دو ردیف افقی و در اندازه ی متوسط و فاصله های یکسان قرار گرفته اند.

دکوراتیو

طراحی دکوراسیون متناسب با طرح زیبای میچکا می تواند به صورت مدرن یا سنتی انتخاب شود. توصیه ما بنا به سلیقه ی جوانان امروزی، انتخاب دکوراسیون مدرن است. در ابتدا توصیه می شود که کاغذ دیواری را به رنگ نوک مدادی انتخاب کنید و برای سرویس تخت خوابتان رنگ مشکی و یا ترکیبی از مشکی سفید را برگزینید. همچنین می توانید کفپوش ها را به رنگ سفید انتخاب کنید.

مخاطب خاص

مدل روتختی میچکا به دلیل داشتن طرح های سنتی و در عین حال مدرن، مورد پسند افرادی است که به زیبایی و در عین حال ساده بودن اتاق خواب خود اهمیت می دهند. خانم هایی که دوست دارند به راحتی دکوراسیون اتاق خواب خود را ست کنند می توانند این طرح روتختی را انتخاب کنند.

نوشتن دیدگاه

روتختی دونفره طرح میچکا

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

نوشتن دیدگاه

لوازم جانبی

19 محصول مشابه یافت شد

محصولات بازدیدشده

محصولات بازدیدشده

منو