مدل روتختي دونفره ملورین

220,000 تومان

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معماری پارچه

در طرح زیبای ملورین، در حاشیه های بالا و پایین روتختی، طرح های رز به رنگ قرمز و به صورت متراکم قرار گرفته است. کمی بالاتر از گل های رزی که در حاشیه قرار گرفته اند، قلب هایی تشکیل شده از گل های رز کوچک قرار گرفته و در گوشه ای از آن شاخه های گل قرار گرفته اند. در وسط روتختی نیز شکوفه هایی به رنگ صورتی بر زمینه ی سفید طراحی شده است که قلب ها و گل هایی قرمز رنگ به صورت پراکنده بر روی آن قرار گرفته اند.

دکوراتیو

طراحی دکوراسیون اتاق خواب به همراه مدل روتختی ملورین، ابتدا کاغذ دیواری هایتان را به رنگ سبز یا ترکیبی از رنگ های سفید و سبز انتخاب کنید. کفپوش نیز می تواند به رنگ خاکستری یا سفید انتخاب شود که البته بنا بر سلیقه ی شخصی امکان انتخاب رنگ های دیگر نیز وجود دارد. می توانید رنگ کاناپه خود را هم با رنگ روتختی به رنگ قرمز ست کنید.

مخاطب خاص

مدل روتختی زیبای ملورین به دلیل به کار بردن رنگ های قرمز و سفید، مورد علاقه افراد با روحیه ی رمانتیک می باشد و عموم زوج های جوان می باشد. گاهی اوقات برای افرادی که دوستدار طبیعت نیز می باشند می تواند جذاب باشد.

چون دوست داشتم روتختیم باملافه تشکام ست باشه این طرح رو خریداری کردم.خیلیم ازش راضیم.قیمتشم مناسبه.چون پارچه ملحفه ای که ازبازارخریدم خیلی گرونتربود.ممنون

طرحش واقعاً زیباست. من حتما برای جهیزیه م سفارش میدم . چند وقت پیش بازار قیمت گرفتم ولی الان قیمتهای شما رو میبینم باور نکردنیه