روتختی دونفره طرح ملودی

روتختی دونفره

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

259,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

محتویات روتختی دونفره ملودی

در صورت خرید اینترنتی روتختی دونفره ملودی بسته ای برای شما ارسال می شود که دارای شش تکه است. این تکه ها شامل یک لحاف، یک کاور تشک، دو روبالشتی و دو روکوسنی می باشند. کلیه تکه ها در ابعاد استاندارد تخت های دونفره تهیه شده اند و کیفیت دوخت بالایی دارند. لحاف بوسیله دستگاه دوخت صنعتی تهیه شده است و بوسیله ی الیاف لایه و پیوسته پر شده است. کاور تشک نیز بصورت کش دار است و متناسب با یکی از اندازه های مناسب برای تشک های با عرض 160 و یا 180 سانتیمتر ارسال می شود. دو روبالشی حاشیه دار از دیگر محتویات این بسته هستند. همچنین دو روکش کوسن نیز در این بسته قرار داده شده اند. دهانه ی ورود بالش و کوسن و به درون روبالشی و روکوسنی ها بصورت پاکتی شکل است.

معماری پارچه

در طرح ملودی، تنوع رنگی زیاد و زیبایی وجود دارد و این تنوع و در کنار هم قرار گرفتن رنگ ها باعث ایجاد زیبایی جذابی در طرح روتختی شده است. در حاشیه ی پایین طرح ملودی، طرح های سنتی چشمگیری به رنگ های صورتی، قرمز، آبی روشن و ... بر زمینه ی سورمه ای قرار گرفته اند. در بالاتر از آن نواری صورتی رنگ قرار گرفته است و وجود طرح های سنتی به رنگ آبی روشن زیبایی آن را کامل کرده است. در نواحی بالاتر روتختی نیز نوارهایی به رنگ های نارنجی، زرشکی، بنفش و آبی و صورتی طرح دار قرار گرفته است.

دکوراتیو

در طراحی دکوراسیون با طرح زیبای ملودی، به دلیل وجود تنوع رنگی بالا و زیبا، توصیه می شود که اتاق خوابی ساده و در عین حال مدرن را در نظر بگیرید. سرامیک های سفید می توانید برای پوشش کف اتاق خواب خود برگزینید. سرویس تخت خواب را به رنگ سفید و یا سفید مشکی انتخاب کنید و البته اگر می خواهید اتاق خوابتان مدرن تر جلوه کند توصیه بر استفاده از رنگ سفید وجود دارد. کاغذ دیواری به رنگ آبی علاوه بر ایجاد هارمونی مناسب رنگی با روتختی، آرامش را در اتاق شما برقرار می کند. همچنین می توانید آباژور را نیز به رنگ آبی انتخاب کنید.

مخاطب خاص

روتختی با طرح ملودی به دلیل به کار بردن رنگ های شاد قرمز و صورتی، مورد پسند افراد با روحیه ی شاد می باشد. از طرف دیگر، غالب بودن رنگ های آبی و سورمه ای هم باعث می شود که این طرح در رده سنی میانسالان نیز مخاطبین زیادی به خود اختصاص دهد.

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
ترکیب رنگچند رنگ
طرح زمینهراه راه
سبکسنتی
تناسب سنمیانسال

نوشتن دیدگاه

روتختی دونفره طرح ملودی

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

نوشتن دیدگاه

 
نظرات شما(1)
2016-02-17

طرح ملودی

سلام. این طرح واقعاً به دل من نشست. طرحتون بسیار زیباست. رنگهای شادی که در اون استفاده شده روحیه آدم رو شاد میکنه. من قصد خرید این طرح رو دارم.

نظر شما چیه؟ بنویسید

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو