سرویس روتختی اسپرت ملودی

220,000 تومان

تمام شد

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معماری پارچه

در طرح ملودی، تنوع رنگی زیاد و زیبایی وجود دارد و این تنوع و در کنار هم قرار گرفتن رنگ ها باعث ایجاد زیبایی جذابی در طرح روتختی شده است. در حاشیه ی پایین طرح ملودی، طرح های سنتی چشمگیری به رنگ های صورتی، قرمز، آبی روشن و ... بر زمینه ی سورمه ای قرار گرفته اند. در بالاتر از آن نواری صورتی رنگ قرار گرفته است و وجود طرح های سنتی به رنگ آبی روشن زیبایی آن را کامل کرده است. در نواحی بالاتر روتختی نیز نوارهایی به رنگ های نارنجی، زرشکی، بنفش و آبی و صورتی طرح دار قرار گرفته است.

دکوراتیو

در طراحی دکوراسیون با طرح زیبای ملودی، به دلیل وجود تنوع رنگی بالا و زیبا، توصیه می شود که اتاق خوابی ساده و در عین حال مدرن را در نظر بگیرید. سرامیک های سفید می توانید برای پوشش کف اتاق خواب خود برگزینید. سرویس تخت خواب را به رنگ سفید و یا سفید مشکی انتخاب کنید و البته اگر می خواهید اتاق خوابتان مدرن تر جلوه کند توصیه بر استفاده از رنگ سفید وجود دارد. کاغذ دیواری به رنگ آبی علاوه بر ایجاد هارمونی مناسب رنگی با روتختی، آرامش را در اتاق شما برقرار می کند. همچنین می توانید آباژور را نیز به رنگ آبی انتخاب کنید.

مخاطب خاص

روتختی با طرح ملودی به دلیل به کار بردن رنگ های شاد قرمز و صورتی، مورد پسند افراد با روحیه ی شاد می باشد. از طرف دیگر، غالب بودن رنگ های آبی و سورمه ای هم باعث می شود که این طرح در رده سنی میانسالان نیز مخاطبین زیادی به خود اختصاص دهد.

سلام. این طرح واقعاً به دل من نشست. طرحتون بسیار زیباست. رنگهای شادی که در اون استفاده شده روحیه آدم رو شاد میکنه. من قصد خرید این طرح رو دارم.