مدل روتختی دونفره مارتا

220,000 تومان

تمام شد

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معماری پارچه

در طرح زیبای مارتا طرح گل های رز به رنگ های قرمز و نوک مدادی بر زمینه ی مشکی در مرکز و زمینه ی سفید در حاشیه های بالا و پایین قرار گرفته اند. طرح های رز قرمز زیبا که محل قرار گیری آنها در وسط روتختی است دارای اندازه های بزرگ و تراکم مقبولی هستند. البته در این میان تعداد کمی گل های نوک مدادی هم طراحی شده است. در مرزهای سفید و مشکی به جای سادگی از طرح های پیچک زیبایی استفاده شده است. گل هایی که در حاشیه های پایین و بالا قرار گرفته اند دارای اندازه های کوچکتری هستند و با فاصله ی بیشتری هستند و به زیبایی در بهترین جایگاه ممکن در طرح روتختی قرار گرفته اند.

دکوراتیو

در صورت استفاده از مدل روتختی مارتا در اتاق خواب خود می توانید رنگ کاغذ دیواری ها را به رنگ نوک مدادی انتخاب کنید. برای روشنایی و بزرگتر جلوه دادن فضای اتاقتان می توانید پرده ها و کفپوش را به رنگ سفید انتخاب کنید، در غیر این صورت می توانید کفپوش ها را نیز به رنگ نوک مدادی انتخاب کنید. می توانید از کاناپه یا قالیچه ای قرمز رنگ برای گرما بخشی و زیبایی اتاقتان استفاده کنید و بدین طریق ترکیب بندی رنگ و طرح اتاق خوابتان را به پایان برسانید.

مخاطب خاص

طرح روتختی مارتا با رنگ های زیبا و طرح های مناسب با روحیات جوانان و افراد خوش سلیقه و دارای روحیه ی جوان و شاداب طراحی شده است. همچنین این طرح به دلیل وجود طرح ها و گل های زیبا مورد پسند دوستداران گل و طبیعت قرار می گیرد.