روتختی دونفره طرح مارتا

روتختی دونفره

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

259,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست

برچسب ها گل دار, جوان, قرمز, گرم

 
بررسی تخصصی

محتویات سرویس روتختی

سرویس روتختی دو نفره ای که برای شما ارسال می شود دارای 6 تکه می باشد. این تکه ها عبارت از یک لحاف بزرگ دو نفره که در ابعاد استاندارد تخت های دو نفره تهیه شده اند، یک ملحفه ی کشدار متناسب با اندازه ی تشک های دو نفره، دو عدد روبالشی و دو عدد روکش کوسن می باشند. لحاف بوسیله ی دستگاه دوخت صنعتی تهیه شده است و میانه های آن وسط دوزی شده است. ایجاد وسط دوزی لحاف باعث سفت و بند شدن الیاف و پارچه ی لحاف به یکدیگر می شود و امکان شستشوی لحاف را فراهم می آورد. ملحفه ی تشک نیز بصورت کشدار می باشد و می تواند متناسب با یکی از اندازه های 160 و یا 180 برای عرض تشک ارسال شود. در واقع این شما هستید که در اولین مرحله از ثبت سفارش خود تعیین می کنید که عرض تشک شما کدام یک از گزینه های 160 و یا 180 سانتیمتر است و ما ملحفه ی متناسب با تشک شما را برایتان ارسال می کنیم. روبالشی ها نیز بصورت حاشیه دار تهیه می شوند. وجود حاشیه در دور تا دور بالش باعث جلوه ی بیشتر آن در سرویس خواب شما می شود.

معماری پارچه

در طرح زیبای مارتا طرح گل های رز به رنگ های قرمز و نوک مدادی بر زمینه ی مشکی در مرکز و زمینه ی سفید در حاشیه های بالا و پایین قرار گرفته اند. طرح های رز قرمز زیبا که محل قرار گیری آنها در وسط روتختی است دارای اندازه های بزرگ و تراکم مقبولی هستند. البته در این میان تعداد کمی گل های نوک مدادی هم طراحی شده است. در مرزهای سفید و مشکی به جای سادگی از طرح های پیچک زیبایی استفاده شده است. گل هایی که در حاشیه های پایین و بالا قرار گرفته اند دارای اندازه های کوچکتری هستند و با فاصله ی بیشتری هستند و به زیبایی در بهترین جایگاه ممکن در طرح روتختی قرار گرفته اند.

دکوراتیو

در صورت استفاده از مدل روتختی مارتا در اتاق خواب خود می توانید رنگ کاغذ دیواری ها را به رنگ نوک مدادی انتخاب کنید. برای روشنایی و بزرگتر جلوه دادن فضای اتاقتان می توانید پرده ها و کفپوش را به رنگ سفید انتخاب کنید، در غیر این صورت می توانید کفپوش ها را نیز به رنگ نوک مدادی انتخاب کنید. می توانید از کاناپه یا قالیچه ای قرمز رنگ برای گرما بخشی و زیبایی اتاقتان استفاده کنید و بدین طریق ترکیب بندی رنگ و طرح اتاق خوابتان را به پایان برسانید.

مخاطب خاص

طرح روتختی مارتا با رنگ های زیبا و طرح های مناسب با روحیات جوانان و افراد خوش سلیقه و دارای روحیه ی جوان و شاداب طراحی شده است. همچنین این طرح به دلیل وجود طرح ها و گل های زیبا مورد پسند دوستداران گل و طبیعت قرار می گیرد.

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگقرمز
ترکیب رنگگرم
طرح زمینهگل دار
تناسب سنجوان

نوشتن دیدگاه

روتختی دونفره طرح مارتا

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

نوشتن دیدگاه

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو