روتختی دو نفره طرح ماریتا

روتختی دونفره

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

259,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

معرفی روتختی ماریتا

اگر به دنبال طراحی اتاق خوابی سرشار از انرژی و شادابی هستید، روتختی طرح ماریتا را به شما می کنیم. رنگ درخشان و گرم نارنجی که در روی دوم لحاف و بر روی ملحفه پنهان شده است، تمام احساس های سستی را از شما دور می سازد و شادابی را برایتان به ارمغان می آورد. رنگ قهوه ای زمینه ی روی لحاف نیز حس اطمینان و آرام بودن را به شما تلقین می کند. علاوه بر این رنگ ها، طراحی های جذاب و مدرن بر روی این زمینه، بر جذابیت این طرح می افزاید. در صورت خرید اینترنتی روتختی طرح ماریتا، بسته ای شش تکه برایتان ارسال می شود. محتویات این بسته شامل یک لحاف دو رو، یک ملحفه ی کشدار تشک، دو روبالشی و دو روکش کوسن می باشد. کلیه تکه ها در ابعاد استاندارد و متناسب با سرویس های خواب دو نفره تهیه شده اند.

معماری پارچه

در طرح ماریتا نیز همانند طرح نارنج غالب رنگی به رنگ نارنجی و قهوه ای انتخاب شده است. همچنین طرح هایی به شکل توپ های سفید و نارنجی بر روی آن قرار دارد و همچنین حلقه هایی که از طراحی دورگیری خاصی بهره برده اند در رنگ های نارنجی، بنفش و مشکی و در حاشیه پایین به صورت متراکم تر و در دیگر نقاط به صورت پراکنده قرار گرفته اند.

دکوراتیو

اگر می خواهید طراحی این اتاق به صورت مدرن و زیبا به نظر بیاید می توانید از رنگ سفید به عنوان رنگ قالب اتاق استفاده کنید. بهتر است که رنگ کاغذ دیواری ها و تخت خواب و پاتختی، همچنین آباژور به رنگ سفید باشد. می توانید رنگ قهوه ای را برای کفپوش ها انتخاب کنید. پرده کرکره ای ریز به رنگ قهوه ای شکلاتی نیز می تواند جلوه زیبایی در فضای مدرن ایجاد شده ی اتاق شما داشته باشد.

مخاطب خاص

رنگ های استفاده شده در روتختی که از جمله رنگ های گرم به شمار می آیند بر زمینه ی قهوه ای که رنگی خنثی است و در طراحی اتاق قهوه ای- سفید می تواند ترکیبی بسیار مدرن و ساده را ایجاد کند که اکثرا" مورد پسند جوانان و همچنین افراد شیک پسند و میانسالان خوش سلیقه است.

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگنارنجی , قهوه ای
ترکیب رنگگرم
طرح زمینههندسی
سبکمدرن , اسپرت
تناسب سنجوان

نوشتن دیدگاه

روتختی دو نفره طرح ماریتا

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

نوشتن دیدگاه

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو