ست روتختی دونفره مارگارت

روتختی دونفره

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

269,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

خرید روتختی دونفره برای زوج های شاداب و پر انرژی می تواند به ست روتختی مارگارت ختم شود. ست روتختی مارگارت یکی ازپرفروش ترین سرویس های روتختی در ویترینی شو به شمار می رود و از تنوع رنگ و طرح بالایی برخوردار است. در این ست روتختی حاشیه بالا و پایین دارای راه راه های افقی به رنگ های نارنجی، قرمز، بنفش، صورتی، سبز، زرد، مشکی، قهوه ای، آبی، خاکستری و تناژهای مختلفی از این رنگ ها می باشد. شما با خرید روتختی دونفره مارگارت حس نشاط و شادی را به فضای اتاق خواب خود القاء می کنید. همچنین این ست روتختی در ابعاد کوچکتر و مناسب برای روتختی یک نفره نیز تهیه می شود. در وسط لحاف این سرویس روتختی طرح های اسلیمی، ترنج و بته جقه در اندازه های بسیار بزرگ و تراکم زیاد و دارای رنگ های زرد، سبز، صورتی، نارنجی و مشکی قرار گرفته اند. وجود این طرح و نقوش زیبا در زمینه ی این ست روتختی، این سرویس خواب را مورد پسند طیف بزرگی از افراد در هر دو دسته ی مدرن و سنتی گرا قرار می دهد. غالب بودن تناژهای مختلف رنگ نارنجی در روتختی مارگارت، روح انرژی افزایی در فضای اتاق خواب ایجاد می کند و علاوه بر این، موجب القاء حس هیجان و شور و اشتیاق در شما می شود.

ست روتختی مارگارت می تواند دکوراسیون داخلی زیبایی برای اتاق خواب شما به ارمغان بیاورد. با انتخاب این سرویس می توانید رنگ آبی و یا خاکستری را برای کاغذ دیواری ها در نظر بگیرید. رنگ آبی یک رنگ سرد است و رنگ خاکستری نیز رنگی خنثی می باشد و می تواند در تعادل رنگی با ست روتختی نارنجی مارگارت قرار بگیرد. همچنین پارکت های قهوه ای رنگ همراه با سرویس تخت خواب و پا تختی به رنگ قهوه ای نیز می تواند فزاینده ی زیبایی اتاق خواب شما باشد. در گوشه ای از اتاق خواب کاناپه ای به رنگ نارنجی یا سبز فسفری می تواند جلوه ی بسیار زیبا و دلنشینی در کنار ست روتختی مارگارت ایجاد کند. همچنین می توانید رنگ پرده را هم با رنگ کاناپه ست کنید.

ست روتختی مارگارت یکی از پر مخاطب ترین طرح ها محسوب می شود چرا که از تنوع رنگی بالایی برخوردار است و افراد با سلایق مختلف را به خود جذب می کند. اگر شما فردی هنرمند و با نشاط، و یا دارای شخصیتی مدرن گرا و یا سنتی گرا هستید، به طور حتم شیفته ی ست روتختی مارگارت با ترکیب بندی زیبای آن می شوید. همچنین افراد با روحیات برون گرا و پور شور و نشاط، سرویس خواب مارگارت را برای خود بر می گزینند. رنگ نارنجی متناسب افرادی با روحیه بلند پروازی است و کسانی که آرزوهای بزرگ را در سر می پرورانند می توانند این ست روتختی را برای اتاق خواب خود برگزینند. افرادی که رنگ نارنجی را برای سرویس روتختی خود انتخاب می کنند، افرادی سرزنده هستند و معمولا" به دنبال کسب آزادی و قدرت هستند.

ست روتختی مارگارت در دو ابعاد مشخص و مناسب برای کاربرد به عنوان سرویس لحاف و روتختی دونفره و یک نفره عرضه می شود. قبل از ثبت سفارش روتختی خود، از اندازه ی عرض تخت خود اطلاع دقیق کسب کنید و مراحل خرید روتختی دونفره و یا یک نفره طرح مارگارت آغاز کنید. ست روتختی مارگارت در ابعاد مناسب برای تخت خواب دونفره با تعداد تکه های مختلف تهیه می شود. این ست روتختی بصورت سرویس شش تکه و سرویس کامل روتختی ده تکه عرضه می شود. با چینش بالش و کوسن در هر ست روتختی، امکان تزئین تخت خواب شما فراهم می شود.

جنس پارچه ست روتختی مارگارت از جنس ساتینت می باشد که ترکیبی از نخ و پنبه است. این پارچه فوق العاده مرغوب می باشد و از نرمی بالایی برخوردار است. علی رقم نرم بودن پارچه، براقیت پارچه ی این ست روتختی نیز بر زیبایی آن می افزاید و می توانید با اطمینان به ویترینی شو از کیفیت این سرویس روتختی مطمئن باشید.

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگزرد , نارنجی
ترکیب رنگچند رنگ , شاد
طرح زمینهبته جقه دار , راه راه
سبکسنتی
تناسب سنجوان

نوشتن دیدگاه

ست روتختی دونفره مارگارت

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

نوشتن دیدگاه

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو