روتختی دو نفره طرح مارال

229,000 تومان


* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معرفی اجمالی روتختی مارال

روتختی دو نفره مارال از جمله زیباترین و با وقارترین طرح های روتختی موجود در فروشگاه اینترنتی ویترینی شو می باشد. رنگ غالب این طرح زرشکی می باشد و می تواند زینت دهنده ی اتاق خواب با شکوه شما باشد. در صورت خرید اینترنتی روتختی مارال، بسته ای برای شما ارسال می شود که محتوی 6 تکه می باشد. این تکه ها شامل یک لحاف دورو، یک ملحفه کشدار تشک، دو عدد روبالشی و دو عدد روکوسنی می باشند. همه ی تکه ها در ابعاد استاندارد تخت های دو نفره تهیه شده اند و از کیفیت دوخت بالایی برخوردار هستند.

معماری پارچه

در طرح مارال استفاده از طرح های اسلیمی در حاشیه ی پایین و در وسط روتختی بر زمینه پهن رنگ های قهوه ای و زرشکی و نوارهای باریک نخودی و خاکستری و زرشکی و مشکی و سفید در بین آنها حسی سلطنتی به آدم منتقل می کند که بیشتر به خاطر کنار هم قرارگیری رنگهای زرشکی و قهوه ای است. البته طرح های اسلیمی تاثیر بسزایی برروی این رنگ ها گذاشته است که باعث اشرافی تر شدن این سبک از روتختی می شود.

دکوراتیو

برای دکوراسیون این اتاق اگر می خواهید علاوه بر ایجاد فضای سلطنتی، یک فضای شیک و مدرن ایجاد کنید، می توانید برای سرویس تخت خواب از رنگ سفید استفاده کنید. پارکت های قهوه ای متناسب با این ترکیب بندی می باشد. همچنین می توانید برای کاغذ دیواری از رنگ نسکافه ای استفاده کنید.

یک پرده مخمل زرشکی رنگ به همراه قالیچه ی زرشکی نیز می تواند به زیبایی این ترکیب بندی بیافزاید. برای تکمیل نهایی این دکوراسیون می توانید از یک آباژور شکلاتی رنگ نیز استفاده کنید.

مخاطب خاص

این طرح مناسب تمامی سنین طراحی شده است، هم جوانان هم میانسالان می توانند از آن استفاده کنند. البته بیشتر به سلیقه ی افراد بستگی دارد که از نظر طراحان این طرح را افراد سخت پسند، تجمل گرا و هنرمند برای خود برمی گزینند که می توانند شامل همه اقشار جامعه و همه سنین باشند.

ویترینی شو،
ممنون از اینکه این طرح رو مجددا موجود کردین، خیلی وقته ایمیل گذاشته بودم و پیگیر بودم که موجود بشه، امروز ثبت سفارش کردم.