روتختی دو نفره طرح مانترا

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

219,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

محتویات روتختی دو نفره مانترا

در صورت خرید اینترنتی روتختی دو نفره مانترا، بسته ای برای شما ارسال می شود که شامل 6 تکه می باشد. این تکه ها عبارت از یک لحاف دو رو، یک کاور تشک، دو روبالشتی و دو روکسنی می باشد. لحاف در ابعاد استاندارد سرویس های دو نفره تهیه شده است و میانه های آن دارای دوخت هایی به شکل بیضی و یا لوزی و ... می باشد. این دوخت های میانی که بوسیله ی دستگاه دوخت صنعتی ایجاد شده است، باعث بند شدن مستحکم الیاف به پارچه ی لحاف می شود و بدین ترتیب قابلیت شستشوی لحاف را فراهم می آورد. کاور تشک نیز بصورت کشدار می باشد و پوشش دادن تشک بوسیله ی آن به سادگی و راحتی صورت می پذیرد. دو روبالشی بصورت حاشیه دار نیز از دیگر محتویات این بسته هستند. دهانه ی ورود بالش به درون روبالشی ها نیز بصورت پاکتی شکل است. دو روکش کوسن نیز درون بسته ی ارسالی به شما قرار می گیرند.

معماری پارچه

در طرح زیبای مانترا از رنگ سفید و تناژهای مختلف رنگ قرمز استفاده شده است. در قسمت یک سوم افقی این روتختی زیبا، گل های رز در اندازه های بزرگ و متوسط به رنگ قرمز و به صورت متراکم طراحی و چیده شده اند که بسیار زیبا و طبیعی جلوه می کنند و حس گل های طبیعی را در مخاطب القاء می کنند. در دیگر نقاط نیز برای زیبایی بخشیدن به زمنیه ی سفید و ساده ی روتختی طرح مانترا، از شکوفه های صورتی و قرمز رنگ گل رز استفاده شده است.

دکوراتیو

در طراحی اتاق خواب با استفاده از مدل روتختی مانترا می توانید اتاق خواب مدرن و زیبایی با استفاده از دکوراسیون سفید ایجاد کنید. در ابتدا کاغذ دیواری ها را به رنگ سفید همراه با طرح های ریزی به رنگ سبز روشن انتخاب کنید. برای کفپوش اتاقتان نیز از رنگ قهوه ای استفاده کنید. پرده های اتاق می توانند به رنگ سفیدی که دارای راه های افقی قرمز و سبز در محدوده ی یک سوم پایین پرده هستند انتخاب شوند. همچنین قالیچه ای به رنگ قرمز پشمی نیز می تواند زیبایی چشمگیری به اتاق خواب شما دهد.

مخاطب خاص

طرح مانترا که طرحی زیبا و شاد به نظر می رسد متناسب با سخت پسندان و زیبا پسندان طراحی شده است. در این طرح زیبا استفاده از گل هایی که کاملا طبیعی به نظر می رسند موجب جلب توجه افراد علاقه مند به گل و گیاه و دوستدار طبیعت و همچنین جوانان می شود.

نوشتن دیدگاه

روتختی دو نفره طرح مانترا

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

نوشتن دیدگاه

لوازم جانبی

30 محصول مشابه یافت شد

خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

محصولات بازدیدشده

منو