ست لحاف و روتختي مدل مانترا

220,000 تومان

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معماری پارچه

در طرح زیبای مانترا از رنگ سفید و تناژهای مختلف رنگ قرمز استفاده شده است. در قسمت یک سوم افقی این روتختی زیبا، گل های رز در اندازه های بزرگ و متوسط به رنگ قرمز و به صورت متراکم طراحی و چیده شده اند که بسیار زیبا و طبیعی جلوه می کنند و حس گل های طبیعی را در مخاطب القاء می کنند. در دیگر نقاط نیز برای زیبایی بخشیدن به زمنیه ی سفید و ساده ی روتختی طرح مانترا، از شکوفه های صورتی و قرمز رنگ گل رز استفاده شده است.

دکوراتیو

در طراحی اتاق خواب با استفاده از مدل روتختی مانترا می توانید اتاق خواب مدرن و زیبایی با استفاده از دکوراسیون سفید ایجاد کنید. در ابتدا کاغذ دیواری ها را به رنگ سفید همراه با طرح های ریزی به رنگ سبز روشن انتخاب کنید. برای کفپوش اتاقتان نیز از رنگ قهوه ای استفاده کنید. پرده های اتاق می توانند به رنگ سفیدی که دارای راه های افقی قرمز و سبز در محدوده ی یک سوم پایین پرده هستند انتخاب شوند. همچنین قالیچه ای به رنگ قرمز پشمی نیز می تواند زیبایی چشمگیری به اتاق خواب شما دهد.

مخاطب خاص

طرح مانترا که طرحی زیبا و شاد به نظر می رسد متناسب با سخت پسندان و زیبا پسندان طراحی شده است. در این طرح زیبا استفاده از گل هایی که کاملا طبیعی به نظر می رسند موجب جلب توجه افراد علاقه مند به گل و گیاه و دوستدار طبیعت و همچنین جوانان می شود.