روتختی دونفره طرح مانیان

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

239,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

محتویات روتختی دونفره:

روتختی دونفره مانیان، در یک بسته بندی شیک محتوی شش تکه برایتان ارسال می شود. لحاف، کاور تشک، روبالشی و روکوسنی محتویات اصلی این بسته هستند. لحاف در ابعاد متناسب با تخت های دونفره تهیه شده است و دوخت آن بوسیله ی دستگاه دوخت صنعتی صورت می پذیرد. کاور تشک (ملحفه ی خوشخواب) نیز بصورت کش دار تهیه شده است و بسته به انتخاب شما در اولین مرحله از ثبت سفارش شما، متناسب با تشک شما ارسال می شود و می تواند یکی از اندازه های 160 و یا 180 سانتیمتر برای عرض تشک را دارا باشد. در واقع این شما هستید که تعیین می کنید که عرض تشک شما کدام یک از گزینه های 160 و یا 180 سانتیمتر است و ما ملحفه ی متناسب با اندازه ی آن را برایتان ارسال می کنیم. دو روبالشی نیز در بسته ی ارسالی به شما قرار دارد. این روبالشی ها بصورت حاشیه دار تهیه شده اند و دارای دهانه ای پاکتی شکل هستند. دو روکش کوسن نیز در اندازه ی کوسن  های استاندارد در این بسته قرار داده شده اند.

معماری پارچه

در طرح ساده و مدرن مانیان، از دو رنگ خنثی شامل سفید و مشکی استفاده شده است. بر روی لحاف در زمینه ی مشکی، طرح هایی به شکل پر و با رنگ های سفید و خاکستری روشن با فاصله ی زیاد و در اندازه ی بزرگ قرار گرفته اند. همچنین بر لایه ی زیرین لحاف و روی تشک، طرح زیبای پر با رنگ سفید طراحی شده است.

دکوراتیو

در صورت انتخاب روتختی با طرح مانیان، چینش دکوراسیون اتاق خواب بر اساس یک طراحی مدرن پیشنهاد می شود. برای انجام طراحی دکوراسیون با استفاده از طرح روتختی مانیان، پیشنهاد می شود که کفپوش ها و سرویس خواب خود را به رنگ سفید انتخاب کنید. البته می توانید سرویس تخت خواب را همچنین به رنگ سفید مشکی انتخاب کنید. دیوارها را به رنگ آبی برگزینید چرا که علاوه بر زیبایی، آرامش را به خوبی برای مخاطبان خود به ارمغان می آورد. همچنین استفاده از کاناپه ای به رنگ آبی در گوشه ای از اتاق توصیه می شود.

مخاطب خاص

طرح زیبا و مدرن مانیان، به دلیل طراحی خاص و منحصر به فردی که دارد مورد پسند افراد مشکل پسند می باشد. این مدل روتختی، توجه زوج های جوانی که به دنبال داشتن دکوراسیونی خاص باشند را نیز به خود جلب می کند.

نوشتن دیدگاه

روتختی دونفره طرح مانیان

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

نوشتن دیدگاه

لوازم جانبی

19 محصول مشابه یافت شد

محصولات بازدیدشده

محصولات بازدیدشده

منو