روتختی دو نفره طرح ماندانا

روتختی دونفره

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

269,000 تومان

این محصول در انبار موجود نیست
 
بررسی تخصصی

معرفی روتختی طرح ماندانا

روتختی طرح ماندانا از زیباترین طرح های روتختی سفید مشکی می باشد. یک روی لحاف دارای زمینه مشکی با طرح های سفید و روی دیگر دارای زمینه ای سفید با طرح های مشکی است. نفش و نگارهای موجود بر روی زمینه ی این سرویس، به نوعی حس مدرن بودن را در مخاطب خود القا می کند. در صورت خرید اینترنتی این سرویس روتختی، بسته ای 6 تکه برایتان ارسال می شود. این تکه ها شامل یک لحاف دو رو (یک رو سفید یک رو مشکی)، یک کاور تشک، دو روبالشی و دو روکش کوسن می باشد. میانه های لحاف بوسیله ی دوخت صنعتی وسط دوزی شده است و الیاف موجود در آن به پارچه ی آن سفت و بند شده است. کاور تشک نیز بصورت کشدوزی شده ارسال می شود.

معماری پارچه

طرح ماندانا به طور کامل از دو رنگ خنثی شامل سفید و مشکی تشکیل شده است. لایه ی رویین لحاف مشکی با طرح های سفید و لایه ی پشتی لحاف به رنگ سفید همراه با طرح های مشکی است. همچنین روکش تشک هم به رنگ سفید با طرح های مشکی می باشد. این طرح ها که تداعی گر گل، برگ و قاصدک هستند سبکی مدرن را در نهان طرح ایجاد می کنند.

دکوراتیو

در طراحی دکوراسیون اتاقتان اگر می خواهید همچنان مدرن باقی بماند می بایست از رنگ های خنثی قهوه ای نیز استفاده کنید. به عنوان مثال کاغذ دیواری شکلاتی نخودی برای دیوارها می تواند جذاب باشد. همچنین برای کفپوش از پارکت قهوه ای رنگ استفاده کنید. سرویس تخت خواب و پاتختی را می توانید به رنگ سفید انتخاب کنید.

همچنین می توانید با یک آباژور نخودی رنگ طراحی اتاقتان را به پایان برسانید. قابل ذکر است اگر می خواهید اتاقتان مدرن جلوه کند بهتر است هر چه ساده تر آن را طراحی کنید و از وجود رنگ های جیغ و گرم در آن خودداری کنید.

مخاطب خاص

طراحی یک اتاق مدرن قطعا" بیشتر مورد پسند جوانان است. همچنین افرادی که به طرح های اسپرت و همچنین به طرح های ساده علاقه دارند می توانند این طرح را بپسندند. افراد درون گرا نیز جذب طرح قاصدک می شوند و نوع طراحی اتاق خواب پیشنهادی ما را می پذیرند.

 
ویژگی­ های این محصول
جنس پارچهکتان
نوعلحاف دار
خانواده رنگسفید , مشکی
ترکیب رنگتیره , خنثی
طرح زمینهنقاشی
سبکمدرن
تناسب سنجوان

نوشتن دیدگاه

روتختی دو نفره طرح ماندانا

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

نوشتن دیدگاه

 
شرایط بازگشت کالا

شما می توانید تا مدت هفت روز پس از دریافت سفارش خود، سرویس خریداری شده ی خود را مرجوع نمائید. مرجوع نمودن کالا بنا به یکی از دلایل زیر صورت می پذیرد:

 

1) طرح انتخابی شما بصورت اشتباهی ارسال شده باشد.

2) بسته ی دریافتی شما آسیب دیده باشد.

3) سفارش ارسالی به شما مطابق با مشخصات درج شده در صفحه ی محصول نباشد.

 

فرآیند بازگشت کالا طبق ضوابط و بر اساس مراحل درج شده در صفحه ی شرایط بازگرداندن کالا صورت می پذیرد.

محصولات جانبی

منو