ست لحاف و روتختي ماندانا

220,000 تومان

تمام شد

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

لــوازم جــانبی پیشنهادی

معماری پارچه

طرح ماندانا به طور کامل از دو رنگ خنثی شامل سفید و مشکی تشکیل شده است. لایه ی رویین لحاف مشکی با طرح های سفید و لایه ی پشتی لحاف به رنگ سفید همراه با طرح های مشکی است. همچنین روکش تشک هم به رنگ سفید با طرح های مشکی می باشد. این طرح ها که تداعی گر گل، برگ و قاصدک هستند سبکی مدرن را در نهان طرح ایجاد می کنند.

دکوراتیو

در طراحی دکوراسیون اتاقتان اگر می خواهید همچنان مدرن باقی بماند می بایست از رنگ های خنثی قهوه ای نیز استفاده کنید. به عنوان مثال کاغذ دیواری شکلاتی نخودی برای دیوارها می تواند جذاب باشد. همچنین برای کفپوش از پارکت قهوه ای رنگ استفاده کنید. سرویس تخت خواب و پاتختی را می توانید به رنگ سفید انتخاب کنید.

همچنین می توانید با یک آباژور نخودی رنگ طراحی اتاقتان را به پایان برسانید. قابل ذکر است اگر می خواهید اتاقتان مدرن جلوه کند بهتر است هر چه ساده تر آن را طراحی کنید و از وجود رنگ های جیغ و گرم در آن خودداری کنید.

مخاطب خاص

طراحی یک اتاق مدرن قطعا" بیشتر مورد پسند جوانان است. همچنین افرادی که به طرح های اسپرت و همچنین به طرح های ساده علاقه دارند می توانند این طرح را بپسندند. افراد درون گرا نیز جذب طرح قاصدک می شوند و نوع طراحی اتاق خواب پیشنهادی ما را می پذیرند.