روتختی دونفره طرح مکیناس

جدید

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

جزییات بیشتر

239,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

محتویات سرویس روتختی

در صورت خرید اینترنتی روتختی دونفره طرح مکیناس، بسته ای برای شما ارسال می شود که حاوی شش تکه می باشد. این تکه ها عبارت از یک لحاف بزرگ، متناسب با سرویس خواب دونفره، یک ملحفه ی کشدوزی شده برای تشک، دو روبالشی و دو روکوسنی می باشد. لحاف که بوسیله ی دستگاه دوخت صنعتی ایجاد شده است، دارای دو رو می باشد. یک رو با زمینه ی بنفش و طراحی های روشن تر در آن، و روی دیگر با زمینه ی سفید و با طراحی گل های بنفش در آن. میانه های لحاف نیز دارای دوخت هایی مرسوم به وسط دوزی می باشد. ایجاد این وسط دوزی ها در میانه ی لحاف باعث سفت و بند شدن الیاف لحاف به پارچه ی آن و در نتیجه حفظ شکل ظاهری لحاف در طول عمر استفاده از آن یم شود. ملحفه نیز بصورت کشدوزی شده است و می تواند برای پوشش دادن تشک های استاندارد دونفره استفاده شود، اما می بایست در حین ثبت سفارش، عرض تشک خود را تعیین نمایید تا لحافی متناسب با سرویس شما برایتان ارسال شود. این عرض می تواند یکی از گزینه های 160 و یا 180 سانتیمتر باشد.

معماری پارچه

در طرح رویایی مکیناس، طرح هایی به شکل شاخه همراه با گل های بزرگ و کوچک به رنگ های بنفش، صورتی، زرشکی و بعضا" به رنگ مشکی طراحی شده است. همچنین بیشتر در قسمت های حاشیه ی پایین گل هایی به شکل تنها با نمود دورگیری قرار دارند. این طرح های زیبا تقریبا" تا نواحی بالای طرح ادامه دارند و با زمینه ی سفید رنگ خود جلوه ی ویژه ای به روتختی می دهند.

دکوراتیو

در طراحی اتاق خواب با استفاده از مدل روتختی مکیناس توصیه می شود که کفپوش ها را به رنگ سفید انتخاب کنید. همچنین پیشنهاد بر این است که سرویس تخت خواب و پاتختی خود را نیز به رنگ سفید انتخاب کنید. برای کاناپه نیز رنگ بنفش و یا آبی را برگزینید، البته تاکید بیشتر بر روی استفاده از رنگ بنفش است. همچنین می توانید رنگ پرده را با رنگ کاناپه اتاقتان ست کنید.

مخاطب خاص

روتختی زیبای مکیناس با داشتن گل های کوچک و زیبا مورد پسند افراد مشکل پسند و دوستداران طبیعت می باشد. طراحی خاص این روتختی باعث می شود که افراد با روحیات متفاوت در نگاه اول بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند و بر خرید آن فکر کنند.

نوشتن دیدگاه

روتختی دونفره طرح مکیناس

* 6 تکه شامل:

     - لحاف دورو (210*240)

     - ملحفه کشدار (عرض 160 یا 180)

     - 2 روبالشتی (50*70)

     - 2 روکوسنی (40*40)

* جنس پارچه کتان، نخ و پنبه با نام ساتینت.

* دارای راهنمای شستشو جهت ثبات رنگ.

نوشتن دیدگاه

لوازم جانبی

30 محصول مشابه یافت شد

محصولات بازدیدشده

محصولات بازدیدشده

منو